Prezenty na Dzień Kobiet 2021

Ten dzień kojarzy nam się głównie z kwiatami i czekoladkami w roli prezentu, ale każda kobieta marzy żeby dostać coś oryginalnego i wyjątkowego od swojego mężczyzny z okazji jej święta. Oczywiście nie zaszkodzi dorzucić tego tradycyjnego kwiatka, to sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Znaleźliśmy kilka ciekawych, oryginalnych i zabawnych pomysłów, które wywołają uśmiech na jej twarzy.?

Dla miłośniczek wina

Czyli dla prawie każdej kobiety!
Polecamy gigantyczne kieliszki do wina lub szampana, stylowe stojaki na wino czy też zdrapkę stu win, które każda kobieta powinna spróbować w swoim życiu. Nie zaszkodzi oczywiście do tego dokupić butelki jej ulubionego wina.?


Dla fanek jednorożców

Bo w jednorożce wierzą kobiety w każdym wieku! I na pewno ucieszą się z piersióweczki, foremki do omleta czy też antystresowego gniotka z tym motywem. ?


Dla kobiet zapracowanych

Nie ma lepszego prezentu dla zapracowanej kobiety jak możliwość porządnego wyspania się czy też relaksacyjnego masażu. Opaska na oczy zapewni lepszy sen, dzięki czemu śpiąc tyle samo można się bardziej wyspać. A jeśli jest to kobieta pracująca przy komputerze to codziennie przydałby jej się kilkuminutowy masaż szyi i oczu, które nieźle obrywają, tym bardziej jeśli na home office nie ma idealnych warunków pracy.


Dla influencerki

Dla początkujących influencerek mamy propozycję zestawów do nagrywania, do robienia zdjęć typu selfie sobie i swojemu pupilowi oraz kufer na kosmetyki do makijażu.


Dla kobiety uwielbiającej świecidełka

I mowa tu nie tylko o biżuterii? Aczkolwiek jeśli Twoja kobieta uwielbia biżuterię to na pewno ma jej sporo i przydałaby się cała szafa na te wszystkie błyskotki. A jeśli lubi świecidełka w postaci światełek, to polecamy lustro z efektem nieskończoności z lampek LED, podświetlaną tablicę na której możesz stworzyć własny napis lub ramkę na zdjęcia z lampkami.


Dla tradycjonalistek

Jeśli jednak Twoja kobieta uwielbia kwiaty i nic poza tym to może by tak unowocześnić tradycję? Na przykład bukiet róż zrobionych z mydła, które idealnie nadają się do kąpieli, wieczną różę pokrytą 24k złotem lub lampkę z różą w szkle z baśni „Piękna i Bestia”? Na pewno miło ją zaskoczysz takim pomysłem!

Oczywiście po więcej zapraszamy do naszej wyszukiwarki pomysłów na prezent z filtrem okazji na Dzień Kobiet ?