Zainspiruj się na Wielkanoc

Zwyczaj wręczania prezentów na Wielkanoc przyszedł do nas z zachodu i polega na wręczaniu drobnych upominków, bądź słodyczy od Zajączka Wielkanocnego. W niektórych domach praktykuje się także chowanie w nocy tych prezentów czy też jajek wielkanocnych, po to aby dzieci mogły przed świątecznym śniadaniem je odnaleźć.

Nasze dzisiejsze propozycje świetnie sprawdzą się nie tylko jako dekoracje na świąteczny stół ale także jako prezenty na wiele różnych okazji.
Zresztą sprawdźcie sami!😉


Świąteczny dom

Czy u Was też na Wielkanoc w całym domu jest pełno wazonów z baziami czy też poświęconymi palmami ozdobionymi różnymi zawieszkami, wydmuszkami i wstążkami? No właśnie stąd też nasze propozycje.
Ciekawe, które przypadną Wam najbardziej do gustu? 😏


Wazony

Zawieszki


Świąteczny stół

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć serwetek ze świątecznym czy też wiosennym motywem. Wolicie materiałowe czy papierowe? A do koszyczka używacie wyszywanych, dzierganych, czy koronkowych? Strasznie duży i ciężki wybór co? Żeby Wam ułatwić przedstawiamy kilka naszych propozycji dekoracji koszyczka i stołu😉
Nie wiemy jak do Was ale do nas przemawia folklor! ❤


Serwetki

Obrączki na serwetki

Podkładki

Dekoracyjne deski do serwowania dań


Drobne upominki świąteczne

Jak już pisaliśmy wyżej, niedawno dotarł do nas zwyczaj wręczania prezentów z okazji Świąt Wielkanocnych i chyba nie wszyscy wiemy jak się do tego zabrać, dlatego chcielibyśmy pokazać Wam jak my widzimy tę nową tradycję😉
Możesz tak jak na zachodzie wręczyć coś słodkiego, ale na przykład opakowane w personalizowany woreczek. Możesz także upiec pyszne ciasteczka w kształcie zajączków, jajek, kurek do których foremki znajdziesz także w sklepie Pakamera 😏
A może masz spory budżet i chciałbyś wręczyć coś bardziej wyszukanego? W takim razie może przedmioty codziennego użytku z motywem tychże świąt?
Why not?


Mamy nadzieję, że znaleźliście wielkanocną inspirację w tym artykule. Nie przypadkowo został do tego wybrany właśnie sklep Pakamera, który daje przestrzeń dla polskich projektantów i rękodzielników oraz codziennie inspiruje i wprowadza kreatywność do życia codziennego😊.