Zadbaj o siebie na Home Office – wyposażenie domu

Dla każdego z nas nastały ciężkie czasy, nie jest przecież łatwo wysiedzieć w domu 24 h na dobę. Dom staje się naszą pracą, siłownią, restauracją, klubem, itd., itp. Dlatego uważamy, że warto zadbać o to by było to dla nas bezpiecznie i przyjemne. Z tego powodu też rozpoczynamy cykl artykułów pt. „Zadbaj o siebie na Home Office”, gdzie będziemy podrzucać pomysły na prezent dla siebie i najbliższych, które przydadzą nam się w tym trudnym okresie, ale i nie tylko, więc będzie można je wykorzystać również jak wszystko wróci do nomy i oby było to jak najszybciej ?.

Zacznijmy od wyposażenia mieszkania w meble które są niezbędne do pracy zdalnej. Zapewne większość osób podstawowe rzeczy już ma, ale po co nam zwykłe meble jak możemy mieć niezwykłe? Jeśli Ty lub najbliżsi mają w tym trudnym okresie urodziny to jest to dobra okazja żeby zrobić prezent i zmienić coś w swoim lub ich otoczeniu.


Po pierwsze: Biurko


Niezależnie od tego czym się zajmujesz, to jesteśmy pewni, że do pracy przy komputerze przyda Ci się biurko?. Wybraliśmy dla Was kilka unikatowych modeli, między innymi wykonanych z betonu, szkła czy też z odzyskiwanego drewna, a w naszej wyszukiwarce znajdziesz ich wiele więcej wykonanych w różnych stylach.

Pomysł na prezent: Biurka

Zwykłe biurko znajdziemy zapewne na wyposażeniu w każdym mieszkaniu, ale zawsze można mieć biurko niezwykłe! Często najprostsze rozwiązania są najlepsze, a te które są pod nosem, najtrudniejsze do wym…Po drugie: Krzesło


Jak biurko to i krzesło, „bo do tanga trzeba dwojga”?. W wyszukiwarce pomysłów na prezent znajdziesz krzesła eleganckie, sportowe i nowoczesne, więc mamy nadzieję, że skompletujecie jakiś ciekawy duet?. Powodzenia!

Pomysł na prezent: Krzesła biurowe

Wygodne i bezpieczne krzesło biurowe może być zbawieniem dla niejednego naszego przyjaciela lub członka rodziny, ale także dla Ciebie, bo prezenty możesz robić nie tylko innym, ale sobie również :). N…Po trzecie: Organizer na biurko


Jak już mamy pracować w domu, mamy już biurko i krzesło, to trzeba się jeszcze jakoś zorganizować?. Wyselekcjonowaliśmy dla Was dosyć nietuzinkowe przyborniki i organizery biurowe, które idealnie się sprawdzą na prezent, jeśli jednak to za mało, lub szukasz po prostu czegoś innego to wystarczy, że klikniesz w „szukaj więcej” pod listą produktów.

Pomysł na prezent: Organizer na biurko

Jak powszechnie wiadomo dobrze jest być zorganizowanym i mieć uporządkowane ważne dokumenty i drobne przybory biurowe, niezależnie od tego czy chodzi o dom czy o pracę. Obecnie bardzo dużo osób musi p…Po czwarte: Lampka na biurko


Jak już zadbaliśmy o plecy to jeszcze pora zadbać o swój wzrok?. Możemy to zrobić poprzez odpowiednie oświetlenie naszego domowego stanowiska pracy. Świetnie nadają się do tego nie tylko klasyczne lampki biurkowe, ale również lampy stołowe, które mają tyle wzorów i kolorów, że idealnie się sprawdzą na nie jeden prezent ?.

Pomysł na prezent: Lampki biurkowe

Jeśli Twoi znajomi przechodzą właśnie na pracę zdalną, a nie mają do tego warunków w domu, to świetnym prezentem będzie wyposażenie jego nowego stanowiska pracy, na przykład w lampkę na biurko. Pomysł…Z takim wyposażeniem będziecie mogli bezpiecznie pracować a przy okazji i oko się nacieszy wspaniałym dizajnem. Mamy nadzieję, że udało Wam się znaleźć idealne prezenty dla siebie i swoich bliskich?.
W kolejnych artykułach tego cyklu przedstawimy także propozycje pomysłów na prezent w postaci sprzętu do pracy zdalnej (bo wiemy, że nie każdy dostał w pracy), sprzętu do domowej siłowni oraz najważniejsze – sposób na relaks – by nie zwariować ?.