Sprzęt do ćwiczeń – imitacja drogi do pracy

Pewnie już czytaliście lub słyszeliście o poradach psychologów dotyczących przetrwania i radzenia sobie podczas pracy zdalnej. Główna zasada mówi o unikaniu tzw. efektu piżamy, który będzie negatywnie wpływać na nasz nastrój. Czyli najlepiej dla nas będzie gdy codziennie rano wyszykujemy się do pracy tak jak robiliśmy to do tej pory. Wtedy trochę oszukamy nasz umysł i damy mu ciekawsze zajęcie niż zamartwianie się?. My pomyśleliśmy o pójściu nawet krok dalej i połączeniu przyjemnego z pożytecznym, czyli imitacji drogi do pracy. Na pewno każdy do pracy musiał się jakoś przetransportować, więc dlaczegóż by nie kontynuować tej aktywności? Część osób dojeżdżała rowerem czy samochodem lub szła spacerkiem przez kilka minut i wiecie co, dalej jest to możliwe nawet nie wychodząc z domu?. Sprawdźcie sami!


Dla Rowerzystów ?


Jeśli codziennie do pracy dojeżdżałeś kilka kilometrów rowerem, to odstawienie takiej aktywności może się źle skończyć, nie tylko dla ciała ale także dla umysłu, no i niestety nie można tego zastąpić innymi ćwiczeniami. Jedynym rozwiązaniem jest zmiana roweru na kółkach na rower stacjonarny. Także zrób sobie prezent i zadbaj o swoją kondycję! Dodatkowo na YouTube jest mnóstwo filmów z jazdy na rowerze w ciekawych sceneriach, więc ustaw rower przed telewizorem i codziennie wybieraj inną trasę do pracy?.

Pomysł na prezent: Rowery stacjonarne

Rowery stacjonarne to świetna alternatywa dla wszytkich fanów kolarstwa, jak również chcących utrzymać formę w okresie zimowym lub poprostu przy gorszej pogodzie. Może służyć jako idealne uzupełnienie…


Dla Biegaczy?‍♂️


Pewnie mało kto biegał do pracy, ale przecież zawsze można zacząć a tym bardziej jak się jest na Home Office?. Jeśli jest to Twoja ulubiona forma aktywności, to oczywiście jest ona możliwa nawet podczas obowiązujących obecnie zakazów i nakazów, ale pamiętajcie – bądźcie ostrożni. Jeżeli jednak wolicie nie wychodzić z domu to alternatywą będzie bieżnia, którą możecie wykorzystać jako imitowanie podróży do pracy, czy to spacerem czy to biegiem, wybór należy do Ciebie? i tutaj też warto włączyć sobie jakąś przyjemną scenerię z YouTube i zwiedzać świat z domu?.

Pomysł na prezent: Bieżnie

Fantastyczny prezent dla osób dbających o kondycję fizyczną i zdrowie oraz jeśli masz spory budżet, bo i takie się czasami zdarzają. Największą zaletą bieżni to to, że jest pogodoodporna, dzięki czemu…


Dla Gadżeciarzy ?


Jak już mamy bieżnię i/lub rower stacjonarny to możemy pójść kolejny krok dalej i zakupić okulary VR – czyli okulary do wirtualnej rzeczywistości. Wtedy taki spacer, przebieżka, lub przejażdżka rowerem będzie na tyle realna, że zapomnimy o tej całej pandemii i problem ciągłego Home Office zniknie z naszej głowy?. A gdy włączysz grę DriveClub VR to możesz sobie wyobrazić, że jedziesz do pracy autem?. Okulary te możemy wykorzystać na kilka sposobów:
– włączając filmik spaceru 360 na YouTube;
– grając w specjalnie dedykowaną grę;
– na telefonie, PC i konsoli.
Serdecznie polecamy by nie zwariować przez te kilka tygodni w domu?. Można sprezentować solo lub w zestawie z konsolą i grami, wszystko znajdziecie w linkach poniżej??.

Pomysł na prezent: Okulary VR

Jest to najnowszy hit technologiczny branży gier i nie tylko. Okulary świetnie się sprawdzają także do oglądania filmów – w nowy, ciekawszy sposób. Jeżeli uważasz, że Twoi bliscy mają już wszystko a t…

Pomysł na prezent: Gry PS4 VR

Jeśli Twoi znajomi lub bliscy mają już okulary VR i konsolę to polecamy jako prezent dokupić jakąś nową grę, a jeśli nie maja to zawsze można kupić cały zestaw. Wirtualna rzeczywistość to obecnie hit…


Do okularów można sprezentować również gry, które będą wymagały od nas wysiłku i będą kształtowały naszą sylwetkę bez wychodzenia z domu. A jeśli wolisz tradycyjne treningi, to w następnych artykułach podpowiemy jaki sprzęt się przyda do różnych dziedzin sportu?. Może znajdziesz w sobie nowe pasje, a może obudzisz je u kogoś z rodziny? Jeśli od dawna chcieliście spróbować nowego sportu, a nie bardzo wiecie co do czego, to dajcie znać! Napiszemy o tym i znajdziemy najlepsze propozycje na prezent dla Ciebie, przyjaciół i rodziny.