Pomysł na prezent: Organizer na biurko

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Organizer na biurko

Jak powszechnie wiadomo dobrze jest być zorganizowanym i mieć uporządkowane ważne dokumenty i drobne przybory biurowe, niezależnie od tego czy chodzi o dom czy o pracę. Obecnie bardzo dużo osób musi pracować zdalnie, dlatego każdy z nich potrzebuje się na nowo zorganizować. Idealnym pomysłem na prezent dla takiej osoby będzie organizer na biurko, który często pełni także funkcję dekoracyjną.

Czytaj dalej
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Theo
Morele.net
Durable PRZYBORNIK DURABLE VARICOLOR 7613 - 7613-...
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko The Ship
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Liquid Station czarny
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko 4 el. Volume 01
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Ellipse 2 szt. żółty
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Brass Monograph 7 przegródek
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Brass Monograph 4 przegródki
HulaHop.pl
Organizer Maze uniwersalny
FabrykaForm.pl
Organizer na dokumenty Letters
FabrykaForm.pl
Stojak na długopisy Volume 03
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Still Life
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Brass
FabrykaForm.pl
Organizer na biurko tacka Brass

Wyselekcjonowano tutaj tylko część naszych propozycji, jeśli szukasz czegoś więcej z tej kategorii to kliknij w "Szukaj więcej".

Szukaj więcej w katalogu:

Organizer na biurko, przybornik
Organizer na biurko Liquid Station czarny

Telefon komórkowy, zakreślacz, wizytówki, długopisy, czy pióro to nieodłączne elementy wyposażenia niemal każdego biurka. Co zrobić z nimi jeśli biurko to jest nowoczesne, stoi w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni lub jego właściciel jest miłośnikiem nowoczesnych biurowych gadżetów i nowoczesnych elementów wyposażenia wnętrz? Odpowiedzią na te dylematy jest niewątpliwie organizer na biurko Liquid Station - element szerszej kolekcji akcesoriów biurowych Dream Tools, zaprojektowanej przez Eugeniego Quitlleta. Kolekcja ta charakteryzuje się zastosowaniem przezroczystego tworzywa PMMA oraz zaokrąglonymi liniami zamkniętymi w geometrycznych formach. Obłe zagłębienia i minimalistyczne linie produktów z serii przypominają magiczne krajobrazy i z pewnością spodobają się wszystkim Panom ceniącym pomysłowe gadżety, jak i lubiącym stylowy minimalizm Paniom. W skład kolekcji wchodzi stojak na długopisy, uchwyt na taśmę samoprzylepną, budzik oraz prezentowany tu organizer na akcesoria biurowe. Organizer Liquid Station sprawdzi się również jako organizer na drobne akcesoria osobiste, takie jak telefon, klucze, drobne monety, karty, etc. i będzie doskonałym prezentem dla każdego mężczyzny.

99,00 zł | FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Ellipse 2 szt. żółty

Prezentowany tu zestaw składający się ze stojaka na korespondencję i tacki na akcesoria biurowe Ellipse, to część kolekcji o tej samej nazwie, zaprojektowanej przez słynną artystkę - Abi Alice, znaną ze swojego zamiłowania do... matematyki. Wynikiem tej pasji są geometryczne formy jakie przybierają tworzone przez nią produkty. W tym przypadku, kształtem przewodnim serii stała się forma elipsy, a stworzone przez projektantkę przedmioty odzwierciedlają nie tylko fantazję Abi Alice, ale również technologiczne możliwości marki Alessi w zakresie gięcia wykonanych ze stali nierdzewnej 18/10 produktów. Organizery biurowe Ellipse dzięki nowoczesnym kształtom i praktycznemu zastosowaniu, będą doskonałym prezentem dla mężczyzny i stanowić będą oryginalną dekorację biura, czy gabinetu.

235,00 zł | FabrykaForm.pl
Organizer na biurko Theo

Ponadczasowe i eleganckie - takie jest wzornictwo proponowane miłośnikom marki Philippi. Prezentowany tutaj organizer na biurko Theo projektu Michaela Hsiao, składający się z 6 części: 5 pojemników i 1 podstawy, to niezwykle funkcjonalny dodatek do biura, który uczyni organizację biurowych akcesoriów łatwiejszym. Organizer wykonany jest anodyzowanego aluminium i wyposażony w funkcjonalne magnesy. Anodyzacja sprawia, że aluminium wygląda jak nadszarpnięte zębem czasu żelazo - choć wciąż zachowuje swoją lekkość. Dzięki magnesom poszczególne pojemniki można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc personalizowane układy. Taki organizer będzie wspaniałym prezentem dla każdego miłośnika stylu industrialnego - zwłaszcza, że jest zapakowany w ozdobne pudełko.

339,00 zł | FabrykaForm.pl