Dzień Mężczyzn 2020

Święto to, to całkiem „świeża” sprawa, przynajmniej w Polsce, oraz trochę zagmatwana, ponieważ jest podanych kilka terminów jego obchodów w zależności od kraju. W Polsce postanowiono obchodzić je 10 marca, czy to przypadek, że zaraz po Dniu Kobiet? Nie sądzę 😁. Dlatego jeśli Twój mężczyzna spisał się 8 marca to mamy kilka propozycji na to żeby się odwdzięczyć 😉.
Jak sama nazwa mówi jest to dzień MĘŻCZYZN (nie mylić z dniem chłopaka we wrześniu, który jest kierowany do nastolatków), dlatego też warto sprawić prezent, dzięki któremu ON poczuje się męsko😏.

Dla Survival’owców

Dla mężczyzn uwielbiających survival nie będzie lepszego prezentu niż profesjonalny sprzęt ułatwiający przetrwanie w ciężkich warunkach lub gadżety z tym związane 😃. Poniżej w propozycji niezwykle wytrzymały plecak, ręcznie wykonywane noże oraz skórzany, ręcznie wykonywany pokrowiec na urządzenie wielofunkcyjne i latarkę.

Dla fanów adrenaliny

Jeśli Twój mężczyzna lubi adrenalinkę to polecamy vouchery na „ostrą jazdę”, a mianowicie przejazdy niecodziennymi środkami transportu😉.
Mowa tu o czołgach, amfibiach i szybkich sportowych autach. Sprawdźcie sami.

Dla fanów gier

Często w związku jest tak, że jeśli mężczyzna uwielbia gry komputerowe czy też te na konsole, to kobieta uważa to za straszną stratę czasu😜. Dlatego jeśli to jego ulubione zajęcie w czasie wolnym, to nigdy Ci tego nie zapomni jak dostanie od Ciebie ciekawą grę i kupony na możliwość „marnowania” przy niej swojego czasu😉. Prezent trochę typu DIY i trochę z kategorii zabawnych. A Ty w tym czasie możesz oddać się swoim ulubionym „zjadaczom czasu”- genialne! Poniżej znajdziesz linki przekierowujące do naszej wyszukiwarki prezentów😁 oraz przykładowe kupony na granie w grę.

Dla Biznesmenów

Jeśli jednak żadne z powyższych nie pasuje do Twojego mężczyzny, czyli woli być męski w elegancki sposób, to też coś na to poradzimy😉. Znaleźliśmy kilka ciekawych gadżetów, które przydadzą się każdemu biznesmenowi, a mianowicie: Zestaw dla tradycjonalistów – muszka z szelkami w zestawie; Pudełko na krawat dla podróżujących biznesowo oraz spinki z motywem skrzyni biegów – dla fanów motoryzacji 🤩.

I to by było na tyle na dziś, ale jeśli podobał Wam się artykuł to zapraszamy do korzystania z nowych funkcji „lajkowania” i komentowania. Jeśli się nie podobał, to również możesz się tym z nami podzielić. Zależy nam na Waszej opinii! Także do dzieła 💪😁✌