Dzień Mężczyzn 2020

Święto to, to całkiem „świeża” sprawa, przynajmniej w Polsce, oraz trochę zagmatwana, ponieważ jest podanych kilka terminów jego obchodów w zależności od kraju. W Polsce postanowiono obchodzić je 10 marca, czy to przypadek, że zaraz po Dniu Kobiet? Nie sądzę ?. Dlatego jeśli Twój mężczyzna spisał się 8 marca to mamy kilka propozycji na to żeby się odwdzięczyć ?.
Jak sama nazwa mówi jest to dzień MĘŻCZYZN (nie mylić z dniem chłopaka we wrześniu, który jest kierowany do nastolatków), dlatego też warto sprawić prezent, dzięki któremu ON poczuje się męsko?.

Dla Survival’owców

Dla mężczyzn uwielbiających survival nie będzie lepszego prezentu niż profesjonalny sprzęt ułatwiający przetrwanie w ciężkich warunkach lub gadżety z tym związane ?. Poniżej w propozycji niezwykle wytrzymały plecak, ręcznie wykonywane noże oraz skórzany, ręcznie wykonywany pokrowiec na urządzenie wielofunkcyjne i latarkę.

Dla fanów adrenaliny

Jeśli Twój mężczyzna lubi adrenalinkę to polecamy vouchery na „ostrą jazdę”, a mianowicie przejazdy niecodziennymi środkami transportu?.
Mowa tu o czołgach, amfibiach i szybkich sportowych autach. Sprawdźcie sami.

Dla fanów gier

Często w związku jest tak, że jeśli mężczyzna uwielbia gry komputerowe czy też te na konsole, to kobieta uważa to za straszną stratę czasu?. Dlatego jeśli to jego ulubione zajęcie w czasie wolnym, to nigdy Ci tego nie zapomni jak dostanie od Ciebie ciekawą grę i kupony na możliwość „marnowania” przy niej swojego czasu?. Prezent trochę typu DIY i trochę z kategorii zabawnych. A Ty w tym czasie możesz oddać się swoim ulubionym „zjadaczom czasu”- genialne! Poniżej znajdziesz linki przekierowujące do naszej wyszukiwarki prezentów? oraz przykładowe kupony na granie w grę.

Dla Biznesmenów

Jeśli jednak żadne z powyższych nie pasuje do Twojego mężczyzny, czyli woli być męski w elegancki sposób, to też coś na to poradzimy?. Znaleźliśmy kilka ciekawych gadżetów, które przydadzą się każdemu biznesmenowi, a mianowicie: Zestaw dla tradycjonalistów – muszka z szelkami w zestawie; Pudełko na krawat dla podróżujących biznesowo oraz spinki z motywem skrzyni biegów – dla fanów motoryzacji ?.

I to by było na tyle na dziś, ale jeśli podobał Wam się artykuł to zapraszamy do korzystania z nowych funkcji „lajkowania” i komentowania. Jeśli się nie podobał, to również możesz się tym z nami podzielić. Zależy nam na Waszej opinii! Także do dzieła ??✌