05.03 Dzień Teściowej. Jaki prezent dla teściowej

Nie mogliśmy się powstrzymać przed napisaniem artykułu na ten dzień?. Na pewno znacie nie jeden dowcip z teściową w roli głównej, który rozbawił Was do łez. Zapewne można by utworzyć cały tomik dowcipów na jej temat i podejrzewamy, że większość z tych przytyków ma swoje potwierdzenie w rzeczywistości?. Mamy jednak nadzieję, że to wszystko traktujecie z przymrużeniem oka i teściowe także, bo jak mówią „Lepiej żartować niż chorować” i dotyczy to wszystkich w każdym wieku?.
Ale przejdźmy do prezentów??

Prezenty zabawne

Do tych prezentów zaliczamy koszulki, kubki i wszystko to co ma zabawny tekst lub na czym można umieścić własną grafikę „z jajem”. Poniżej kilka propozycji gotowców, ale po przekierowaniu na stronę znajdziecie wiele możliwości, które możecie po swojemu zmodyfikować?.


Prezenty rodzinne

Jeżeli jednak teściowa nie zrozumie ? to polecamy prezenty tzw. rodzinne. Mamy tu na myśli ramki i albumy na zdjęcia, oczywiście wraz z dodatkiem zdjęć z pięknych wspólnych rodzinnych chwil. Mogą być także ręcznie wykonane, wtedy mają dodatkową wartość. Jeśli chodzi o metody tworzenia takiego albumu to polecamy scrapbooking, który jest ostatnio bardzo popularny i można czynić cuda z kolorowych papierów, naklejek oraz drewnianych dodatków?. Jeśli jednak wolicie gotowe rozwiązania to poniżej znajdziecie przekierowanie do naszej wyszukiwarki prezentów z różnorodnym asortymentem albumów i ramek na zdjęcia?. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie swój idealny prezent.

Pomysł na prezent: Albumy

Albumy na prezent, będą jeszcze bardziej wartościowe, jeśli wypełnisz je wspaniałymi wspomnieniami w postaci zdjęć. Idealnie pasuje na urodziny, święta, czy też Walentynki, ale także na wiele wiele wi…

Pomysł na prezent: Ramki na zdjęcia

Sama ramka to dobry prezent, ale idealnie jak podarujesz ją wraz z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Wtedy będzie to piękna pamiątka na długie lata.


Prezenty praktyczne

Jak to powszechnie wiadomo, każda teściowa lubi gotować i piec, bo przecież zawsze ma coś pysznego w domu czym może nas ugościć?, więc może by tak sprawić jej jakiś fajny kuchenny gadżet?
Do prezentów praktycznych dla teściowej na różne okazje można też zaliczyć różne dodatki dekoracyjne do domu. Myślimy tu o lampach, figurkach czy wazonach. Te ostatnie można podarować razem z kwiatami, co urozmaici prezent?. Tutaj ponownie zapraszamy do naszej wyszukiwarki i życzymy udanych prezentów.

Pomysł na prezent: Akcesoria kuchenne

Taki prezent wspaniale się sprawdzi na parapetówkę, Dzień Matki lub Dzień Babci. Natomiast jeśli wiesz, że ktoś lubi gotować i akurat brakuje mu kilku gadżetów to na inne okazje też nie będzie to zły…

Pomysł na prezent: Karafki

Karafka to klasyczny prezent. Należy do tych podarków, które zawsze się przydadzą. Warto podarować ją każdemu – to praktyczny prezent np. na parapetówkę czy urodziny. Karafka z alkoholem jako prezent…

Pomysł na prezent: Lampy

Lampy stołowe, podłogowe czy dekoracyjne to idealny prezent na parapetówkę.

Pomysł na prezent: Wazony

Wazon to prezent uniwersalny. Warto zwrócić uwagę na niebanalne kztałty, choć te całkiem wyjątkowe powinny pasować do mieszkania obdarowanego. Razem z kwiatami warto sprezentować wazon, ich nigdy za w…

Pomysł na prezent: Figurki dekoracyjne

Wspaniale się sprawdza dla koneserów sztuki na każdą okazję

Mamy nadzieję, że pomogliśmy?, koniecznie dajcie znać w komentarzach! Zapraszamy również do naszych pozostałych artykułów i nie zapomnijcie zostawić lajka, jeśli artykuł Wam się podoba, bo świadomość tego, że Wam pomagamy to bardzo miłe uczucie?.