Pomysł na prezent: Albumy

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Albumy

Albumy na prezent, będą jeszcze bardziej wartościowe, jeśli wypełnisz je wspaniałymi wspomnieniami w postaci zdjęć. Idealnie pasuje na urodziny, święta, czy też Walentynki, ale także na wiele wiele więcej i niezależnie od wieku i płci. Cudownie jest po kilku latach wspólnie wrócić do tych wspomnień.

MediaExpert
Album HAMA Flower Photos 10x15/200 Niebiesko-złoty
Media Markt
Album CANPOL 6002 S
Morele.net
Hama Album Ayleen Memo, 10x15 cm, 200 zdj. (2241)
HulaHop.pl
PAPERMANIA ALBUM DO ZDOBIENIA 30,5X30,5CM KRAFT un...
Morele.net
Foto Album uniwersalny
FabrykaForm.pl
Album na zdjęcia Die Kante Pockets 300 ciemnozielo...
Morele.net
Henzo ALBUM Romance 27x29,5cm / 80 stron (22.096.0...
Morele.net
Elba ALBUM OFERTOWY URBAN PP KOL.MIX A4/20
MediaExpert
Album HAMA Las Liski (100 stron)
Morele.net
Herma Album A4 Folder GRAFFITI by OpenMike DIN A4...
Morele.net
Hama Album Jumbo Forest Fox 30x30 100 white Pages...
Morele.net
Hama ALBUM 10x15/200 MEMO, ŁABĘDZIE, CZARNY
Morele.net
Walther ALBUM Grindy (MA-202)
Morele.net
Walther ALBUM Dinky Bear (MA174)
Electro.pl
Album HAMA Minimax Brushstroke 10x15/100 Zielony
HulaHop.pl
Asteriks. Album 23 Obeliks i spółka (110668)
HulaHop.pl
Album Pamiątka Chrztu Świętego MIX 1129 A4 POZIOM
MediaExpert
Album HAMA Patri (100 stron)
MediaExpert
Album HAMA Jumbo Sicilia (100 stron)
FabrykaForm.pl
Album na zdjęcia Printworks The way we were
HulaHop.pl
Gamegenic: Casual Album 8-Pocket - Blue
MediaExpert
Album HAMA Cottage 10x15/200
Morele.net
Hama ALBUM DREAMCATCHER 10x15/200
FabrykaForm.pl
Album na zdjęcia Uni Maxi Mucho czarne karty ciemn...
Morele.net
Deknudt Album książkowy 20x20, 20 białych stron (A...
Elektronicon.pl
Hama Album na zdjęcia Las 10x15/200
Morele.net
LoveInstant Album Na Zdjęcia 20szt. Do Zdjęć Natyc...

Szukaj więcej w katalogu

Album na zdjęcia
Album na zdjęcia Die Kante Pockets 300 ciemnozielony

Kochasz oglądać stare albumy ze zdjęciami? A może marzysz o posiadaniu własnego, stylowego archiwum ze zdjęciami rodzinnymi? Prezentowany tutaj album na 300 zdjęć o wymiarach 10 × 15 cm marki Semikolon to idealny kandydat na nową siedzibę dla rozrzuconych w szufladach kopert ze zdjęciami - zarówno tymi starymi, jak i niedawno wywołanymi. Jeśli zaś masz w zwyczaju przechowywanie zdjęć na dysku, pomyśl o tym, co po nich zostanie dla kolejnych pokoleń... W takim pięknym albumie — szytym ręcznie i wyposażonym w 50 kartek, każda z 6 foliowymi kieszonkami (po 3 na każdej stronie) — zdjęcia będą prezentować się o wiele lepiej niż na ekranie komputera czy telewizora. Oprócz materialności wywołanych zdjęć z pewnością docenisz również szlachetnie wykonaną okładkę albumu z charakterystycznym kremowym rantem oraz okienkiem na zdjęcie do jej personalizacji. Wewnątrz albumu znajdziesz też kopertę na mniejsze zdjęcia czy notatkę, dotyczącą zawartości albumu. Najlepsze jest zaś to, że album dostępny jest w wielu różnych kolorach.Główną ideą produktów papierniczych niemieckiej marki Semikolon jest prostota i szeroka, nowoczesna paleta barw. Specjalnie zaprojektowany system kolorów pozwala na ciągłe rozbudowywanie kolekcji o kolejne produkty: albumy na zdjęcia, notesy, teczki, segregatory i pudełka. Dzięki temu, produkty tej firmy tworzą harmonijne zestawy, którymi warto pochwalić się, prezentując je na półce czy w oszklonej szafce.

93,00 zł | FabrykaForm.pl
Album na zdjęcia Printworks The way we were

Bycie retro ma swój urok – tak samo jak mają go wywołane zdjęcia. Może i Twój telefon przechowuje tysiące wspomnień, obiecujemy Ci jednak, że wywołanie i umieszczenie wybranych zdjęć w albumie cieszy o wiele bardziej.Zalety:Albumy na zdjęcia Printworks to wygodny i estetyczny sposób na przechowywanie wspomnień.Minimalistyczny design został urozmaicony pięknym krojem pisma i efektownymi printami.Wygodna forma segregatora umożliwia zmienianie kolejności stron.Efektowny czarny papier stanowi doskonałe tło do zdjęć.Album ma formę pudełka z segregatorem w środku, co dodatkowo zabezpiecza zdjęcia przed kurzem czy zniszczeniem. Przeznaczenie:Doskonały na przechowywanie zdjęć rodzinnych, z podróży, ze szkoły, etc.Świetnie sprawdzi się też jako prezent czy księga wspomnień.Album przeznaczony jest do wklejania zdjęć.Materiały:Ma twardą oprawę, a strony wykonano z grubego papieru.Warto wiedzieć!Album ma 30 stron.Producent daje możliwość dokupienia dodatkowych kart do albumu.Rozmiar stron to 21 x 28 cm.

168,00 zł | FabrykaForm.pl
Album HAMA Cottage 10x15/200

Album do szybkiego i łatwego archiwizowania zdjęć. Wycięty otwór w okładce pozwala stworzyć osobisty design. Białe wnętrze z kieszeniami na zdjęcia i miejscem do opisu w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb. Pierwsze wrażenie: na okładce albumu znajduje się zintegrowana kieszeń z miejscem na zdjęcie – do indywidualnej aranżacji lub klasyfikacji tematycznej. Klasyczny wygląd książki: nadaje elegancki, ponadczasowy charakter. Album na 200 zdjęć w formacie 10x15. 100 stron.

46,28 zł | MediaExpert
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, walentynki, jubileusz, awans, imieniny, dzień babci, dzień dziadka, dzień kobiet, dzień chłopaka, dzień matki, dzień dziecka, chrzciny, bierzmowanie, ślub, dzień nauczyciela, dzień ojca, kawalerski, panieński.
Pomysły / Albumy

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania