02.03 Dzień Tenisa

Święto to powstało w 2013 roku i przypada zawsze na pierwszy poniedziałek marca. Ustanowione zostało przez Międzynarodową Federację Tenisową w celu propagowania tego sportu na całym świecie. I chyba spełniło swój cel, bo od tego czasu w Polsce powstało mnóstwo nowych szkół gry w tenisa dla dzieci.
Mamy nadzieję, że macie wśród znajomych amatorów tego sportu i nasze propozycje Wam się przydadzą?. A może spróbujecie w nich zaszczepić nową pasję? A może zrobicie po prostu prezent dla siebie? Nie wnikamy, tylko gorąco polecamy poniższe propozycje?.

Coś dla niej

Zacznijmy od biżuterii, którą uwielbia każda kobieta, tym bardziej gdy dzięki niej może wyrazić siebie i pokazać swoją pasję?. Przedstawiamy dwie wersje pięknych kompletów – dla miłośniczek złota i srebra?.

Coś dla niego

Mężczyźni też noszą biżuterię, więc dlaczego by nie kupić mu w prezencie pięknego kompletu z motywem przedstawiającym jego pasję? ? Natomiast jeśli jednak on ubiera się mniej oficjalnie, to nic straconego. Zawsze można podarować ciekawą lub zabawną koszulkę.

Coś dla każdego

Znaleźliśmy też kilka propozycji unisex, czyli sprawdzą się na prezent dla każdego? i przy okazji nie zrujnują Waszego budżetu?.

Coś dla profesjonalistów

Jeśli Wasi najbliżsi zajmują się tenisem już na poważnie to też mamy propozycje, które na pewno im się spodobają?.

Coś dla początkujących

Jeśli wiesz, że osoba której robisz prezent jest otwarta na nowe sportowe wyzwania to możesz spróbować zaszczepić w niej nową pasję i sprezentować podstawowy sprzęt potrzebny do gry w tenisa?. Oto nasze propozycje, które nie ograniczają się tylko do tenisa ziemnego?.

I jak? Udało się znaleźć idealny prezent? Mamy nadzieję, że artykuł był pomocny?.
Niech moc sportu będzie z Wami?

Pomysły na prezent dla miłośników tenisa znajdziecie również w naszej wyszukiwarce pomysłów na prezent:

Pomysł na prezent: Tenis ziemny – akcesoria

Rakiety, piłki do rożnego rodzaju nawierzchni, owijki do rakiet, inne gadżety tenisowe. Jeżeli znasz się na rzeczy z pewnością wiesz jak zaawansowana jest osoba, której chcesz zrobić prezent. Może…