Dzień Kobiet 2020

Wyczytaliśmy w Wikipedii, że już w starożytnym Rzymie było święto, które można by uznać za wzór dzisiejszego Dnia Kobiet. Mianowicie chodzi o Matronalia, które związane były z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością, a obchodzone były w pierwszym tygodniu marca. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia, czyli nic się nie zmieniło?. W czasach PRL’u była to okazja do uzupełniania braków w zaopatrzeniu, dlatego wręczano paniom takie dobra materialne jak rajstopy, ręcznik, ścierka, mydło, kawa. W latach 70-tych dorzucono jeszcze po goździku. I pomysł na prezent gotowy!? Zamienimy tylko kawę na wino, rajstopy na pończochy i sexi bieliznę, a mydło na zestawy kosmetyków i voilà! Mamy receptę, która gwarantuje, że migrena jej dzisiaj przejdzie?.

Prezenty zabawne

Mamy nadzieję, że Wasze wybranki mają poczucie humoru i docenią to, że chcecie je rozbawić w ich dniu. Zresztą chyba każda kobieta widząc te przedmioty ma iskierki w oczach?.

Prezenty tradycyjne w nowoczesnym wydaniu

Kiedyś dawało się rajstopy, więc może dziś daj pończochy i/lub sexi bieliznę? Niech kobieta poczuje się kobieco! A i Ty skorzystasz. Bielizna poniżej jest sprawdzona i uwielbiana przez nas, więc śmiało polecamy! Zamiast mydła coś do kąpieli, niech poczuje się jak Kleopatra kąpiąca się w mleku. Oto kilka naszych propozycji, którymi sami byśmy nie pogardzili.?

Wybór naszych najbliższych

Zrobiliśmy mały wywiad środowiskowy wśród naszych najbliższych i na pytanie „Co byś chciała dostać na Dzień Kobiet?” najczęściej padała odpowiedź „MASAŻ”? Macie już pewniaka chłopaki więc do dzieła! Można iść na łatwiznę i kupić gotowy voucher, ale nawet sobie nie wyobrażacie jaką przyjemność sprawicie swojej kobiecie kiedy zrobicie taki masaż sami i z miłością (opinia na podstawie własnych doświadczeń?).
Dlatego, jeśli wydaje Ci się, że nie potrafisz robić masażu, bo nigdy tego nie robiłeś, to zachęcamy do podszkolenia się np. z YouTube. Jest tam mnóstwo filmów na temat masażu, a my polecamy szczególnie kanał PROJEKT MASAŻ i to nie tylko ze względu na nazwę.?
Natomiast jeśli chodzi o gotowce, to warto zajrzeć na https://www.wyjatkowyprezent.pl/ oraz https://prezentmarzen.com/ jest sporo ofert z wielu miast, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

I tym optymistycznym akcentem zakończymy ten artykuł. Jeśli jednak szukacie czegoś więcej to zapraszamy do zakładki Kontakt, nasi eksperci zrobią wszystko żeby znaleźć dla Ciebie prezent idealny ?.