Super pomysł na prezent dla dwojga – lot widokowy nad Warszawą!

Znasz Warszawę jak własną kieszeń? Jesteś mieszkańcem stolicy, a nawet urodziłeś się w Warszawie? To miasto, które szybko zmienia swoje oblicze, nie tylko na przestrzeni kolejnych lat, ale nawet w różnych porach dnia.

O poranku jest niemal wymarłe, ale wcale nie zasypia po zmroku. W ciągu dnia panują na ulicach potężne korki, ale w dni wolne od pracy, kiedy warszawiacy opuszczają miasto, jest względny spokój nawet w tak zwanych godzinach szczytu. Można to jednak zobaczyć tylko z lotu ptaka. Taki lot widokowy nad Warszawą może być znakomitym pomysłem na prezent dla dwojga – zarówno jeśli jesteście mieszkańcami stolicy, jak i po prostu tu od czasu do czasu przyjeżdżacie. Zobaczcie Warszawę tak, jak nigdy jeszcze jej nie widzieliście!


Lot widokowy oryginalnym pomysłem na prezent


Czy to z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy dowolnego jubileuszu, możesz zamówić dla siebie i swojej drugiej połówki – żony, dziewczyny, narzeczonej, czy męża, chłopaka lub narzeczonego lot widokowy nad Warszawą. Voucher na zrealizowanie takiej podniebnej przygody może być zaskakującym i oryginalnym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby. Możecie wspólnie wybrać się na lot widokowy nad Warszawą, ustalając z firmą dysponującą samolotami i helikopterami wraz z pilotami, która wydała voucher.

Jeśli chcesz kupić voucher na lot widokowy nad stolicą, zastanów się, czy osoba obdarowana nim rzeczywiście marzy o wzniesieniu się w powietrze i podziwianiu tego, co znajduje się kilkaset stóp niżej. W przypadku osób, które mają silny lęk wysokości, nie będzie to najlepszym pomysłem. Natomiast, gdy wiesz, że twój chłopak czy twoja dziewczyna marzy o lataniu, ale dotychczas jeszcze nie miała zbyt wielu okazji do tego, to na najbliższą okazję kup jemu czy jej super prezent w postaci lotu widokowego nad Warszawą.


Jak odbywa się lot widokowy?


W pierwszej kolejności musisz znaleźć firmę, która zajmuje się organizowaniem lotów widokowych i tam wykupić voucher dla dwóch osób na odbycie lotu. Później pozostaje obdarowanie nim bliskiej osoby i ustalenie pasującego terminu wylotu. Może on odbyć się w romantycznych okolicznościach – o wschodzie czy zachodzie słońca. Być może wznosząc się na dużą wysokość pomyślisz o tym, aby oświadczyć się swojej partnerce. Z pewnością lot widokowy nad Warszawą będzie oryginalnym sposobem na zadanie jej tego jakże ważnego pytania.

Poza tym może być to po prostu prezent niosący za sobą silne emocje. Podziwianie we dwoje tego, co znajduje się daleko pod stopami, kiedy wzniesiecie się na dużą wysokość helikopterem zapewnia duże wrażenia. Zabierzcie ze sobą aparat, zróbcie zdjęcia, aby utrwalić te chwile w swojej pamięci na dłużej.

Warszawa zupełnie inaczej prezentuje się z takiej perspektywy (dowiedz się więcej). Inaczej wyglądają budowle i budynki, które być może są wam dobrze znane. Ustalcie podczas umawiania się na lot widokowy nad stolicą, jaką trasą będziecie podróżować i co właściwie chcecie zobaczyć. Być może polecicie nad Pałac Kultury i Nauki, zerkniecie z wysoka na stadion narodowy albo na Łazienki Królewskie wraz z imponującym parkiem. Wybór należy do was!