Prezentowe inspiracje na Dzień Matki 2021

Zapewne jak co roku chciałbyś podarować najważniejszej kobiecie w Twoim życiu coś wyjątkowego, a może co roku kupujesz po prostu kwiaty i czekoladki i uważasz że to wystarcza? Na pewno każda Mama ucieszy się nawet z telefonu z życzeniami, ale warto czasem zrobić jej niespodziankę w postaci nietuzinkowego prezentu i wywołać jeszcze większy uśmiech na jej twarzy.


1. Spersonalizowana mapa gwiazd

Jeśli Twoja Mama należy do tych, które często powtarzają, że dzień Twoich narodzin był najwspanialszym dniem w jej życiu to obraz gwiazd jaki był na niebie w miejscu i dniu Twoich narodzin sprawi, że zakręci jej się łezka w oku. Wystarczy, że wpiszesz dzień, godzinę i miejsce z jakiego chcesz mapę gwiazd, a następnie pobierzesz plakat. Możesz go oprawić sam, bądź zamówić wydrukowany, obramowany i gotowy do powieszenia.
Dziecinnie proste?.

Pomysł na prezent: Spersonalizowana mapa gwiazd

Jest wiele chwil, które chcemy upamiętnić, do których wraca się myślami. Tak samo wyjątkowym obrazem jest nocne niebo usłane gwiazdami. A jeśli połączymy chwilę, miejsce, czas z układem gwiazd na nieb…


2. Zdrowe boxy prezentowe

Ostatnio coraz więcej się mówi na temat aloesu oraz jego wspaniałych właściwościach i właśnie dlatego powstało ALOE BOX. Znajdziesz tam piękne boxy prezentowe zawierające produkty wspierające zdrowie, bazujące właśnie na tej genialnej roślinie. Oprócz produktów aloesowych znajdują się w nich także słodkości, piękna biżuteria czy dodatki typu świeczki oraz roślinki. Do każdego zestawu dołączana jest także domowa lecznicza nalewka (oczywiście jeśli wolicie bez, to można z niej zrezygnować?). Wszystko dostajecie zapakowane w wersji eko, gdzie karton można wykorzystać w domu, natomiast wełnę z sosny ogrodzie jako ściółkę dla roślin. Czyż nie wspaniale??
A oto kilka propozycji idealnie pasujących na Dzień Matki


3. Portret lub karykatura

Może kiedyś podsłuchałaś/eś, że Mamie marzy się własny portret lub wiesz, że lubi karykatury? Może warto pójść w tę stronę i zamówić wizerunek jej postaci, bądź całej Waszej rodzinki? Mamy w naszej ekipie PrezentoManiaków takiego pana co tworzy piękne rysunki ołówkiem, kredkami, cienkopisami i wieloma innymi materiałami oraz różnorodnymi technikami. Zapraszamy do przejrzenia jego portfolio na naszym portalu. Zapewniamy, że Mama będzie zadowolona?.

Pomysł na prezent: Rysunki od @BobowskiART

Jeśli chcesz podarować swoim bliskim prezent z efektem WOW to polecamy rysunki od @BobowskiART. Możecie tutaj zamówić portrety lub projekty wykonane za pomocą samych kropek. Gotowe dzieło polecamy opr…


4. Poczta balonowa

Nie masz możliwości wręczenia prezentu Mamie, bo mieszkasz za granicą, a wiadomo jak to teraz z podróżami bywa? Możesz oczywiście każdy prezent wysłać pocztą czy kurierem, ale mamy dla Was rozwiązanie 2 w 1. Poczta balonowa od For Someone, to genialne kompozycje balonów z nadrukowanymi życzeniami, które wyfruwają z kartonu. Na pewno zrobi to na rodzicielce ogromne wrażenie?.


5. Miło spędzony czas

Tego nie pobije żaden materialny prezent, a w czasach pandemii naprawdę ciężko zabrać swoich bliskich w ciekawe miejsce. Ale powoli robi się ciepło a spędzania czasu na świeżym powietrzu nie mogą nam zabronić! Dlatego nasza propozycja jest taka, żeby zabrać Mamę lub obojga rodziców na piknik?. Wystarczy butelka dobrego wina, przekąski, oraz koc i voila!
A może wesprzesz też gastro i weźmiesz gotowy posiłek z Waszej ulubionej restauracji?
Możesz przy okazji sprezentować zestaw piknikowy rodzicom aby mogli spędzać czas w ten sposób częściej. Wszystkie niezbędne rzeczy znajdziesz u nas?

Pomysł na prezent: Akcesoria na piknik

Jeśli chcesz komuś podarować miło spędzony czas to polecamy zabrać go na piknik 🙂 Znajdziesz tutaj niezbędny do tego sprzęt od kocy przez kosze aż po zastawę piknikową. Pomysł ten sprawdzi się także…

Jeśli chciałbyś zobaczyć co jeszcze ciekawego mamy do zaoferowania to zapraszamy do naszej autorskiej wyszukiwarki pomysłów na prezent – kategoria Dzień Matki.

Pozdrawiamy!
Ekipa ProjektPrezent✌