Prezent na Dzień Nauczyciela – postaw na oryginalność!

Pomagają odkrywać nasze talenty, często muszą tłumaczyć to samo tysiące razy i potrafią zmotywować jak mało kto – mowa oczywiście o nauczycielach! 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Jest to świetny moment, aby podziękować im za trud wkładany w edukację. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem będzie odpowiedni upominek. Jego wybór może być prostszy niż myślisz. Sprawdź nasze propozycje, a na pewno znajdziesz najbardziej oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela.

Prezent dla nauczyciela – jaki upominek warto wybrać?

Nauczyciele dostają upominki w dniu swojego święta i prezent na zakończenie roku szkolnego wielokrotnie. Zazwyczaj są to standardowe kwiaty i słodycze. Warto jednak pójść o krok dalej i podarować im prezenty, których się nie spodziewają. Na ePrezenty.pl możesz znaleźć całą masę produktów z personalizacją, które zaskoczą obdarowanych. Rozgość się w sklepie internetowym i przejrzyj interesujące Cię kategorie, a pomysły pojawią się same. Mamy prostą radę – postaw na oryginalność i podaruj wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela!

Prezent z okazji Dnia Nauczyciela inny niż wszystkie

Jak już wiesz, najlepszy podarunek to ten, który zaskakuje lub ma jakieś przesłanie. Dlatego właśnie na prezent dla nauczyciela świetnie sprawdzi się ramka tablica szkolna z nadrukiem, która ucieszy matematyczkę. Niech wie, że jest nieskończenie dobra w swojej dziedzinie! Innym pomysłem, by sprawić nauczycielowi radość jest szklana statuetka z personalizacją. Umieszczony na niej cytat może wzruszyć do łez. Elegancka statuetka będzie ozdabiać klasę niczym trofeum. To super rozwiązanie, jeśli chcesz, aby obdarowana osoba miała niezwykłą pamiątkę. Takie prezenty od dziecka będą idealne dla ulubionego pedagoga. Pomysłów jest mnóstwo. Wystarczy sięgnąć po nie ręką.

Statuetka z personalizacją
Tablica szkolna z nadrukiem

Co na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy?

Szukając pomysłów, warto wziąć pod uwagę praktyczne produkty. Personalizowany kubek z nadrukiem to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto nie wyobraża sobie poranka bez gorącej kawy czy herbaty w pracy. Kubek dla nauczyciela lub przedszkolanki ozdobiony specjalną dedykacją od dzieci z klasy będzie niezwykłą pamiątką dla wychowawcy. Jeśli zależy Ci na praktycznym prezencie, podaruj kalendarz z nadrukiem. Nauczyciel na pewno poczuje się wyróżniony. Terminarz będzie dla niego przydatny każdego dnia i ułatwi organizację, a dedykacja będzie mu przypominać o ulubionych uczniach.

Kalendarz z nadrukiem
Kubek z nadrukiem

Kosze prezentowe ze słodkościami dla nauczyciela

Kolejny nasz pomysł na prezent dla pedagoga to złożenie się przez uczniów w klasie na tę okazję i podarowanie czegoś wspólnie. Box upominkowy dla nauczyciela to wyjątkowa skrzynia pełna prezentów. Personalizowany kalendarz, który pomoże nauczycielowi trzymać się wszystkich terminów, bogaty bukiet herbat i akcesoria do ich parzenia z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednej nauczycielki. Znajdujące się w ofercie wspomnianego sklepu zestawy to świetny pomysł na praktyczny prezent, który zostanie doceniony nawet przez najbardziej wymagających nauczycieli.

Box upominkowy dla nauczyciela

Niech Twój prezent będzie niepowtarzalny!

Dzień Edukacji Narodowej, zwany najczęściej Dniem Nauczycieli to okazja, którą trzeba uczcić niepowtarzalnym prezentem. Niezależnie od tego czy chodzi o osoby uczące w szkole czy przedszkolu. wiemy, że trzeba wielkiego serca, aby kształtować małych ludzi. Dlatego naszym zdaniem najlepiej zrobić to w oryginalny sposób. Każdego nauczyciela ucieszą personalizowane prezenty. Koniec banalnych rozwiązań! Pokaż ulubionemu matematykowi lub anglistce jak bardzo doceniasz ich trud i wybierz idealny prezent na Dzień Nauczyciela!