Praktyczna bielizna jako prezent na panieńskie

Niektóre upominki wywołują większe emocje niż inne. Do tej kategorii na pewno zalicza się prezent na panieńskie. Możesz dołożyć się do wspólnego prezentu, wręczanego w imieniu grona przyjaciółek. Druga opcja to prezenty indywidualne. Jeśli stawiasz na taki scenariusz, podpowiemy ci, na co możesz się zdecydować.

Od imprezy po sentymentalne drobiazgi

Prezent na panieńskie przybiera różne formy. Jedną z bardziej popularnych jest zorganizowanie imprezy w imieniu przyszłej panny młodej. Do tego celu przydaje się ulubiona knajpka, lub mieszkanie jednej z uczestniczek. Panieńskie może się też odbyć w mieszkaniu samej zainteresowanej. W takim wariancie warto zadbać o odpowiednią oprawę przyjęcia. Bohaterka wieczoru nie powinna się w tym dniu przejmować sprawami organizacyjnymi. Jej pożegnanie ze stanem wolnym warto też podkreślić jakimś sentymentalnym akcentem. Może to być zabawna niespodzianka z czasów wspólnej edukacji lub inny drobiazg, budzący miłe skojarzenia.

Hit panieński, czyli bielizna erotyczna

Wybierając się na zabawę do przyszłej panny młodej, obmyśl prezent na panieńskie. Bardzo często jest to jakiś seksowny element bielizny. Na co możesz się zdecydować? Nie ma sensu kupować kompletu bielizny ślubnej. To zbyt intymny element garderoby, który powinno się wybierać osobiście. Możesz wstępnie wypytać samą zainteresowaną, czy odpowiada jej bardziej praktyczny, czy po prostu frywolny ciuszek. W drugim przypadku do dyspozycji masz zabawny kostium erotyczny, lub jakiś gadżet, którym można urozmaicić małżeńskie pożycie. Wypytaj wstępnie, jaki motyw kostiumu byłby mile widziany.

Elegancki komplet lub efektowny peniuar

Zdecydowałaś się kupić bieliznę, ale koniecznie chcesz, aby to był praktyczny prezent na panieńskie? Postaw na uniwersalny komplet, składający się z majtek i biustonosza. Jeśli dobrze znasz rozmiar przyjaciółki, kup jej body lub gorset z pasem. Model, który należy do bardziej klasycznych, nadaje się nawet do codziennych stylizacji. Godne uwagi są także piżamki w postaci seksownych sukienek lub babydoll. Te drugie mają rozkloszowany dół i często obfitują w koronki. Dobrym pomysłem jest też zakup szlafroka lub peniuaru. Jeśli wybierzesz biały kolor, może stanowić uzupełnienie weselnej wyprawki. Czarna wersja będzie bardziej uniwersalna.

Jak kupować bieliznę przyjaciółce?

Prezent na panieńskie musi być dobrej jakości. To nie czas na oszczędności i towar z wyprzedaży. Inwestując w bieliznę, wybierz markę, którą znasz. Musisz mieć pewność, że jej jakość jest bez zarzutu. Niektóre firmy oferują zakupy online, jak również w sklepie stacjonarnym. W razie wątpliwości odwiedź taki punkt. Przekonaj się na żywo, jak wygląda bielizna. Dobrze wybierz rozmiar. Nie ma nic gorszego, jak tekstylny prezent, który jest zbyt mały lub za duży.

Prezent na panieńskie nie powinien być wybierany na ostatni moment. Dzięki temu będzie przemyślany, więc z pewnością ucieszy przyszłą pannę młodą.