Poczuj magię Świąt! Dekoracje na Boże Narodzenie

Ostatnio w naszym serwisie i na Facebooku prezentowaliśmy pomysły na prezenty świąteczne. Tym razem zamieszczamy kilka inspiracji, które wprowadzą nas, najbliższych (i nasze mieszkania) w świąteczny klimat. Zapraszamy na przegląd dekoracji na Święta.


Skarpetki na nogi krzeseł lub stołu „Santa”

To nietypowa dekoracja, która z pewnością doda uroku każdemu pomieszczeniu. Urocze skarpetki możemy założyć na nogi krzeseł lub stołu. Oprócz funkcji dekoracyjnej gruby materiał chroni podłogę przed zarysowaniami. Ale zgódźmy się, to nie o funkcjonalność, a o efekt WOW chodzi 🙂

Skarpetki na nogi krzeseł lub stołu „Santa”, BonPrix


Poduszka przeciw przeciągom „Skrzaty”

W trakcie świąt skrzaty są nieocenionymi pomocnikami Świętego Mikołaja. Stworki te są ważnym symbolem świąt w krajach skandynawskich. Stamtąd przywędrowały do naszego świątecznego krajobrazu. Szeroki na 90 cm dekoracyjny pas sprawdzi się zarówno jako dekoracja, jak i praktyczny “ocieplacz” pomieszczeń, pod drzwi lub na okno.

Poduszka przeciw przeciągom „Skrzaty”, BonPrix


Dekoracyjna butelka LED

Choć wygląda jak pokryta szronem, rozświetli mieszkanie ciepłym światłem. Dekoracyjna butelka szklana z zimowymi motywami. Oświetlenie (14 diod) zasilane jest bateriami. Całość wygląda bardzo naturalnie dzięki korkowej zatyczce oraz sznurkowi owiniętemu wokół szykji.

Dekoracyjna butelka LED, BonPrix


Lampion „Zimowy krajobraz”

Podobna propozycja do poprzedniej, ale bardziej tradycyjna – tutaj lampki zastąpione są miejscem na świeczkę typu podgrzewacz. Nas urzekł kolor szkła i efekt zamrożonej szyby. Dodatkowo do lampionu możemy włożyć świeczkę zapachową. Zgadnijcie jaki zapach preferujemy? Zimowy las? Albo pierniczkowy…? Trudno się zdecydować 🙂

Lampion „Zimowy krajobraz”


Figurki dekoracyjne „Eileen & Elton”

Idealną ozdobą regału, szafki czy parapetu będzie zestaw figurek dekoracyjnych. Te są miłe w dotyku, bo z materiału. Figurki mają rozmiar około 30×10 cm każda.

Figurki dekoracyjne „Eileen & Elton”


Pojemnik szklany „Santa i prezenty”

Ta dekoracja świąteczna wygląda najlepiej, gdy pojawi się w niej słodka zawartość 🙂 Pojemnik ze szkła zdobiony motywem Świętego Mikołaja i prezentów idealnie sprawdzi się na na ciasteczka i inne słodkości. Wysokość pojemnika to 14 cm, a średnica 13 cm.

Pojemnik szklany „Santa i prezenty” , BonPrix


Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu. Jeżeli szukacie jeszcze prezentów świątecznych, znajdziecie je w naszym katalogu lub na blogu. Pamiętajcie, że Święta Bożego Narodzenia są raz w roku, warto spędzić je w pogodnym nastroju 🙂

Wszystkie opisane powyżej produkty znajdziecie w kategorii XMAS – dekoracje świąteczne w sklepie BonPrix.