Dzień Babci i Dziadka 2021

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezenty dla Dziadków na Dzień Babci i Dzień Dziadka to świetnie się składa! My mamy ich mnóstwo i chętnie się z Wami tą wiedzą podzielimy!


Coś słodkiego


Czy może być coś lepszego na prezent niż pyszna czekolada? Oczywiście, że nie, przecież Dziadkowie uwielbiają słodycze. Dlatego specjalnie dla Was mamy super promocje na słodkości, które możecie spersonalizować pod Waszych bliskich?. Brzmi jak plan i w dodatku jak pysznie wygląda?! To do dzieła, bo czasu coraz mniej. A oto nasz plan promocji:

1. Rabat 20 zł na zakupy za min. 80 zł w MountBlanc.pl KOD: dladziadka

2. Darmowa wysyłka powyżej 60 zł w MountBlanc.pl KOD: dzienbabci


3. Rabat 17% na zakupy w ChocoBOX KOD: WebeRabatBD2021


Coś przydatnego


Jedni lubią coś słodkiego a inni preferują prezenty funkcjonalne, dlatego przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów z naszego ulubionego sklepu, który nas często inspiruje – FabrykaForm.pl ?Mamy też nowy ciekawy sklep w naszej wyszukiwarce pomysłów na prezent i coś czujemy, że też będzie naszym ulubionym ???. Mowa tu o 4GIFT.pl gdzie znajdziecie oryginalne gadżety tematyczne, elektroniczne i wiele więcej. A oto kilka propozycji wybranych przez nas prezentów na Dzień Babci i Dziadka:Coś zabawnego


Jeśli Wasi dziadkowie są przebojowi to na pewno ucieszą się z zabawnego prezentu, który pokaże to, że nadal są młodzi duchem?. Takie bajery znajdziecie na MegaKoszulki.pl ? Jest tam także możliwość zaprojektowania własnych gadżetów, czyż nie cudownie?


Coś kreatywnego

Źródło: archistacja.pl


Jeżeli lubicie robić prezenty własnoręcznie, to mamy też kilka przydatnych rzeczy, podkradzionych z bloga ARCHISTACJA.pl, który serdecznie polecamy i dziękujemy za wspaniałe pomysły na prezenty DIY! ? A co dokładnie podkradliśmy? Wzór do wycięcia pudełek, w które można zapakować własnoręcznie pieczone ciastka, lub ulubione cukierki dziadków.

Podkradliśmy także piękne wzory plakatów, które możecie wydrukować w domu i oprawić w ramkę lub w anty-ramę i podarować razem z tymi cukierkami czy ciastkami?


Jeśli nie znaleźliście tutaj swojego wymarzonego prezentu to zapraszamy po więcej do naszej autorskiej wyszukiwarki pomysłów na prezent po upominki:

? dla babci
? dla dziadka

Koniecznie zajrzyjcie do kategorii „Rękodzieła”?

Powodzenia Kochani! ?