Pędzle do makijażu Hakuro – dlaczego warto je kupić?

Hakuro jest polską marką oferującą wysokiej jakości pędzle w bardzo przystępnej cenie. Idealnie się sprawdzają nie tylko dla profesjonalistów. Ich pozytywne właściwości szybko docenią także początkujące i miłośniczki makijażu.

Profesjonale pędzle do makijażu Hakuro

Asortyment producenta obejmuje szeroką gamę pędzli do podkładu, różu, pudru, cieni, czy eyelinera. Pędzle zostały wykonaney z wysokiej jakości antyalergicznego włosia naturalnego, ale i włosia syntetycznego, który różni się pod względem kształtu, długości i gęstości. Trwałość pędzli czyni z nich niezawodny produkt do codziennego użytku. Produkty posiadają elegancką czarną rączkę, która wygodnie leży w dłoni. Każdy makijaż wykonany przy użyciu tych narzędzi, które są jednocześnie precyzyjne i wyprofilowane, będzie przyciągał uwagę swoją estetyką i kreatywnością. Pędzle Hakuro usprawniają cały proces tworzenia makijażu, oszczędzając czas i pieniądze.

Kup pędzle Hakuro tutaj: https://www.ladymakeup.pl/sklep/hakuro.html

Pędzle Hakuro – jak wybrać

Produkty Hakuro dostępne są w trzech seriach:

Seria J – Są to naturalne produkty do włosów wyprodukowane ręcznie. Występują w dwóch rodzajach rękojeści: krótszej, czarnej, o lekko wypukłym kształcie i dłuższej, brązowej, z widocznym usłojeniem drewna.

Seria H – Czarna drewniana rękojeść o klasycznym kształcie, włosie syntetyczne lub naturalne oraz srebrna skuwka to cechy tej niezwykle popularnej serii.

Seria K – pędzle mają naturalne lub syntetyczne włosie, w zależności od rodzaju pędzla, umieszczone na lazurowym trzonku ze złotą skuwką.

Jakie pędzle są w asortymencie marki Hakuro

Hakuro to marka doceniana zarówno przez amatorki makijażu, które robią to wyłącznie w domu, jak i profesjonalistki, które zajmują się makijażem w na co dzień. Doskonała jakość, przyjemne w dotyku materiały, a także doskonała trwałość i odporność na mycie to czynniki, które czynią pędzle Hakuro zasadniczo bezkonkurencyjnymi w swojej kategorii cenowej!

W ofercie marki znajdują się zarówno popularne produkty do codziennego użytku, jak i te przeznaczone do zaawansowanego zastosowania produktów.
Hakuro oferuje pędzle płaskie i długie pędzle do produktów kremowych oraz te z zaokrągloną, wypukłą i ściętą główką do produktów sypkich.

W asortymencie znajduje się także wiele rodzajów pędzli do oczu: większe i zaokrąglone pędzle do podstawowych cieni, bardzo małe i bardzo krótkie pędzle, do precyzyjnego nakładania cieni w kącikach oczu i na dolnej powiece, a także pędzle z krótkim włosiem. Te z okrągłą główką idealnie sprawdzą się do blendowania i nakładania cieni.

Warto wspomnieć także o pędzlach do eyelinera, które mają nieco dłuższe włosie niż pędzle do cieni, ale bardzo wąski pęczek włosia, aby stworzyć idealną kreskę. Hakuro oferuje również pędzle do makijażu do krótkich, sztywnych brwi ze ściętymi włoskami do rysowania ukośnej linii i blendowania koloru w kierunku wzrostu brwi.

Dzięki pędzlom Hakuro można także modelować twarz. Te produkty cechują się zwartym, dłuższym włosiem z zaokrągloną końcówką. Można wyróżnić pędzle do nakładania różu, rozświetlacza, czy bronzera, a także innych produktów do wykończenia makijażu, takich jak pudry utrwalające, matujące itp. Szeroka oferta marki pozwoli wybrać coś dla siebie zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Warto także wspomnieć, że pędzle Hakuro poza swoją świetną jakością, są także bardzo estetycznie i elegancko wykonane. Pozwalają cieszyć oko i uprzyjemniać codzienną pracę, a przy tym pięknie prezentują się w łazience, czy na toaletce.