Koszulka na zamówienie świetnym pomysłem na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj komuś personalizowaną koszulkę!

Prezenty na urodziny, ślub, dzień Mamy, Taty, Babci, Dziadka czy wieczór kawalerski i panieński to często nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz podarować komuś oryginalny i jednocześnie personalizowany prezent, wybierz koszulkę z nadrukiem od https://extra-koszulki.pl.

Prezenty z nadrukami

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się prezenty z nadrukami. W ofercie dostępne są nie tylko koszulki z własnym nadrukiem, ale także bluzy, torby czy kubki. Każdy z tych elementów można wzbogacić personalizowanym nadrukiem, przez co prezent staje się naprawdę unikatowy, oryginalny i idealny dla konkretnej osoby.

Zwykle na koszulki z nadrukiem trzeba poczekać od 48 godzin do 5 dni, nie wliczając czasu na wysyłkę. Termin realizacji zamówień to od 5 do 7 dni.

Równie dobrze możesz też skorzystać z przygotowanych przez producenta wzorów – wówczas czas realizacji z pewnością się skróci.

Zalety koszulki ze zdjęciem na prezent

Prezent w formie koszulki ze zdjęciem to szereg zalet. Wśród nich wymienić warto:

 • uniwersalność – koszulka przyda się zawsze, zarówno do noszenia w domu, jak i np. do pracy lub na spotkania ze znajomymi; jest wygodna i łatwa w czyszczeniu
 • element zaskoczenia – taka koszulka z własnym zdjęciem na pewno zaskoczy osobę obdarowaną; z pewnością wywoła uśmiech na twarzy
 • zauważalne zaangażowanie – personalizowana koszulka to prezent, po którym widać zaangażowanie; stworzenie takiej koszulki chwilę trwa, dlatego ktoś, kto ją otrzyma, prawdopodobnie zauważy, jak się przyłożyłeś
 • oryginalność – koszulka z nadrukiem to prezent wyjątkowy i oryginalny, prawdopodobnie nikt go nie powieli
 • wpływ na styl noszonej odzieży – personalizowane koszulki to szansa na tworzenie własnego stylu i wyróżnienie się z tłumu
 • oszczędność czasu – kupowanie koszulek przez Internet to także wygoda, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, a sam proces zakupowy trwa krótko
 • możliwość zwrotu – kupując produkt przez internet, najczęściej masz możliwość bezpłatnego zwrotu towaru bez podawania przyczyn; masz na to 14 dni.

Jaki nadruk na koszulkę wybrać?

Do wyboru jest kilka różnych opcji. Najprościej będzie stworzyć zabawny tekst. Uważaj, by nie był zbyt długi i zbyt mały, ponieważ może stać się nieczytelny.

Bardziej rozbudowaną opcją jest stworzenie dowolnej grafiki z elementów lub np. z dodaniem logo firmy, jeśli ma to być koszulka firmowa. 

Kolejną możliwością jest nadrukowanie zdjęcia na koszulce. Musisz jednak dysponować odpowiednio dużym i dobrym jakościowo zdjęciem, by po przeniesieniu go na koszulkę, było ono czytelne. Najlepiej wybierać zdjęcia bez dużej ilości szczegółów.

Koszulki na zamówienie – krok po kroku

Aby zamówić produkty z własnym nadrukiem, wystarczy wejść na stronę producenta i wykonać kilka prostych kroków:

 1. Uruchom kreator.
 2. Wybierz produkt, na który chcesz nanieść nadruk.
 3. Stwórz wzór lub dodaj gotowy plik.
 4. Wybierz rozmiar.
 5. Zamów i zapłać.

Sama obsługa kreatora jest łatwa i intuicyjna, dlatego nie powinna stanowić problemu.

W czasach, kiedy zalewają nas produkty pochodzące z sieciówek, coraz więcej z nas nie chce nosić ubrań nieoryginalnych. Często, chcąc wyróżnić się z tłumu, sięgamy po wyjątkowe projekty i np. personalizowane koszulki. Takie ubranie sprawdzi się więc jako prezent na dzień Mamy, 18., 30. czy 50. urodziny. Zamówienie personalizowanej odzieży jest łatwe, wygodnie, a przede wszystkim tanie.