02.02 Dzień Pozytywnego Myślenia

Niektórzy twierdzą, że pozytywne myślenie jest przereklamowane, ale badania naukowe dowodzą jednak co innego. Optymiści łatwiej radzą sobie z problemami codziennego życia. Rzadziej chorują, ponieważ pozytywne myślenie wzmacnia układ immunologiczny. My uważamy, że coś w tym jest i staramy się codziennie kierować swoje myśli w dobrą stronę mocy, łatwo nie jest, ale warto 😎. Ogólnie jest to temat rzeka, ale nie będziemy się zagłębiać tylko skupimy się na prezentach😉. Jeśli jednak szukacie inspiracji na zmianę swojego życia na pozytywne to zapraszamy na blog, który niedawno odkryliśmy i dał nam mega dawkę energii – www.blogglobtrotera.pl i życzymy samych pozytywnych myśli💪. A tymczasem sprawdźcie nasze pomysły na prezenty związane z tym świętem😁.

PLAKAT ZDRAPKA
Pewnie widzieliście nie jeden gotowy plakat zdrapkę na stronach z prezentowymi gadżetami. Są idealnym prezentem dla znajomych bliższych lub dalszych, a dzięki ich różnorodności pasują na różne okazje. My za to mamy propozycję aby zrobić taki plakat samemu 😊. Znajdź cytaty nastawiające pozytywnie do świata czy też motywujące i wydrukuj je w formie plakatu. Następnie przygotuj farbę zdrapkę i voilà. Instrukcję zrobienia farby i przykładowy plakat znajdziesz na blogu, który nas zainspirował: https://www.mamawdomu.pl/2017/03/jak-zrobic-farbe-zdrapke.html. Powodzenia!

SKRZYNKA POZYTYWNYCH MYŚLI
Wypisz tyle pozytywnych myśli i cytatów ile jesteś w stanie znaleźć i wrzuć je do drewnianej skrzynki 🎁. Może to być też określona ilość, np.: na każdy dzień/tydzień/miesiąc w roku. Wiemy, że się powtarzamy, ale to jest jak nasza mantra – prezenty zrobione własnoręcznie mają największą wartość! Więc do dzieła! Skrzynkę można udekorować metodą decoupage 😁. Nie masz skrzynki? Nic nie szkodzi, można użyć słoika, wazonu czy też papierowej torebki prezentowej.👌

KSIĄŻKI POZYTYWNIE NASTAWIAJĄCE DO ŻYCIA
Na rynku jest mnóstwo poradników mówiących jak masz żyć, żeby było dobrze. Niestety nie wszystkie pomagają, a niektóre mogą nawet zaszkodzić, więc podchodźcie do wszystkiego co w nich piszą z przymrużeniem oka 😉. Natomiast jest taka autorka, którą czyta się przyjemnie i pisze o własnych przeżyciach, które nie były łatwe, a mimo wszystko potrafi dalej czerpać z życia pozytywną energię. Mowa o Dagmarze Skalskiej. Zapraszamy na jej bloga 👉 https://projektegoistka.pl/ oraz do lektury jej książek 😁. Prowadzi także warsztaty i kursy, ale tego jeszcze nie próbowaliśmy. Jeśli spróbujecie to podzielcie się z nami koniecznie swoimi doświadczeniami😊.

Dziękuję za uwagę 😜