Twoje produkty wśród pomysłów na prezent? Zobacz jak zostać naszym partnerem

Zajmujesz się rękodziełem? Prowadzisz sklep z ciekawymi produktami? Działasz w branży prezentowej? Zostań częścią naszego katalogu pomysłów na prezent!

1. Napisz co tworzysz

Szukamy ciekawych pomysłów na prezent. Niech dowie się o nich cały świat! Daj nam znać co robisz, wyślij kilka zdjęć. Koniecznie podrzuć też linka do swojej strony, sklepu lub profilu.

2. Pojawisz się na liście pomysłów

Dodamy Twój profil do listy pomysłów na prezent. Każdy kto szuka ciekawych inspiracji może zobaczyć co robisz. Jeżeli się zainteresuje – klika w Twój link i ląduje na Twojej stronie, sklepie lub profilu.

Jedyny warunek to:

3. Daj swoim fanom znać, że jesteś u nas

Podziel się dobrą informacją ze swoimi fanami, daj im znać, że jesteś w naszym serwisie. Udostępnij na swoich mediach społecznościowych link do naszego facebooka: https://facebook.com/projektprezentwroclaw i serwisu https://projektprezent.pl. Możesz podlinkować adres Twojego pomysłu w naszym serwisie.

4. Jesteś w naszym serwisie wśród najlepszych pomysłów

Znajdziesz się na naszej liście pomysłów na prezent. Poszukiwacze pomysłów na prezent zobaczą Twój profil. Dodatkowo możesz znaleźć się w naszym poście na blogu, mediach społecznościowych

Twoja wizytówka w portalu