TOP 12 fajnych prezentów na Dzień Ojca

Kiedy nie wiesz, co robić, a Dzień Ojca coraz bliżej… oto rozwiązanie!

Niemal każdy syn lub córka prędzej czy później zadaje sobie podobne pytanie – jaki fajny prezent na Dzień Ojca wybrać? Możliwości – wydawałoby się – jest całkiem sporo, często jednak okazuje się, że to wszystko tata już ma, a tego nie potrzebuje. Zdecydowanie nie ułatwia to zadania. Na szczęście są sposoby.

Jednym ze sposobów na udany podarunek dla taty jest sięgnięcie po prezent personalizowany – ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami, będzie dosłownie wyjątkowy. To coś wcale nie tak oczywistego, biorąc pod uwagę fakt, jak wiele produktów dzisiaj wytwarzanych jest masowo i trudno powiedzieć o nich, aby wyróżniały się czymkolwiek szczególnym.

Tymczasem prezenty personalizowane nabierają indywidualnego charakteru właśnie poprzez to, że są projektowane specjalnie z myślą o konkretnej osobie. Nie oznacza to na szczęście konieczności zaprojektowania całego upominku od podstaw – byłoby to z pewnością praco- i czasochłonne, a do tego wiązało się z dość istotnymi przeszkodami. W przypadku personalizacji wystarczy tylko drobne zmodyfikowanie już istniejącego projektu – dodanie do niego np. kilku słów dedykacji. Naprawdę niewiele potrzeba, by w ten sposób osiągnąć doprawdy niesamowite efekty!

Personalizowany prezent dla taty

Który fajny prezent na Dzień Ojca sprawdzi się zatem najlepiej? Jedną z ciekawszych opcji jest plakat-prezent DZIEŃ OJCA. To oprawiony w ramkę zbiór zdjęć podpisanych – u góry i u dołu – paroma słowami płynącymi prosto z serca. Piękna, efektowna i osobista dekoracja, która zajmie honorowe miejsce w domu rodziców – gotowa.

Plakat prezent dla taty Dzień Ojca 31x41 cm

Inną propozycję stanowić będzie zestaw narzędzi dla taty ZŁOTA RĄCZKA. W jego skład wchodzą najprzydatniejsze narzędzia, jakie każdy powinien mieć we własnym domu… i być może nawet ma, ale na pewno nie zebrane w taki uniwersalnym i praktycznym komplecie, który zamknięty jest w aluminiowym etui z personalizowanym grawerem na wierzchu. Połączenie pożytecznego z przyjemnym? Oto i ono.

Zestaw narzędzi dla taty ZŁOTA RĄCZKA
Zestaw narzędzi dla taty ZŁOTA RĄCZKA

To nie koniec pomysłów. Dobry prezent dla taty to również:

  1. Grawerowane nosidło do piwa
  2. Okolicznościowa kartka w rozmiarze XXL
  3. Personalizowany kubek ze zdjęciem
  4. Zaskakujące krówki o smaku whisky
  5. Wytrzymałe rękawice ogrodowe
  6. „Pazury” do szarpania pieczonego mięsa
  7. Wszechstronny zestaw survivalowy
  8. Emaliowany kubek z dedykacją
  9. Personalizowany ręcznik
  10. Ręcznie wykonana szachownica

Kiedy zbliża się Dzień Ojca, materialny prezent na pewno się przyda – ale dlaczego ograniczać się wyłącznie do niego? To w końcu wyjątkowy dzień, należy mu się zatem równie wyjątkowe potraktowanie.

Pomysł na Dzień Ojca

Skorzystaj z okazji, aby spędzić z tatą trochę czasu – zwłaszcza jeśli na co dzień nie macie go zbyt wiele, każdy zajęty swoimi obowiązkami. Nie musicie robić tak naprawdę nic szczególnego, ważne jednak, by choć na moment oderwać się od rutyny, zaznaczyć w jakiś sposób, że jest to święto – a nie dowolny inny dzień w roku.

Wybierzcie się chociażby na spacer do parku. Możecie wziąć ze sobą rakietki do ping-ponga lub do badmintona. Pójdźcie do restauracji albo na festiwal foodtrucków, gdzie często wypróbować można znakomite dania z różnych stron świata. Pojedźcie na choćby niewielką wycieczkę, zobaczcie wystawę, zwiedźcie muzeum lub – jeśli jakiś znajduje się w pobliżu – wejdźcie na zamek. Są tysiące możliwości na oryginalne spędzenie Dnia Taty, szkoda byłoby więc poprzestać wyłącznie na tym najbardziej oczywistym, na siedzeniu w domu.

Zrób tacie niespodziankę – zaplanuj wspólnie spędzony czas, a po fajny prezent na Dzień Ojca zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl!