Top 10 prezentów na parapetówkę

Znajomi wprowadzili się do nowego mieszkania i urządzają z tej okazji przyjęcie. Przeprowadzka to bardzo ważny moment w życiu każdej osoby, dlatego celebrują tą chwilę zapraszając swoich przyjaciół i bliskich. Udając się na imprezę warto podarować odpowiedni prezent. W tym momencie następuje bardzo istotne, ale problematyczne pytanie. Co kupić na prapetówkę? Poniżej przedstawiamy 10 propozycji nietuzinkowych prezentów.

10. Korkociąg do wina – to świetny i popularny pomysł na prezent na parapetówkę. Produkt spełni swoje zadanie znakomicie, dzięki swej prostocie w użyciu. Do tego warto dodać butelkę dobrego wina.

9. Obraz – jego zakup sprawi, że wnętrze nowego domu nabierze ciekawszego wyglądu. Pomysł dobry, jeżeli znamy styl wystroju mieszkania oraz upodobania gospodarzy. Wybór jest szeroki, a cena nie jest tak wysoka jak niektórym może się wydawać.

8. Doniczka dekoracyjna – to opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć, wybierając prezent na parapetówkę. Osoby, które lubią mieć w domu kwiaty, powinny być zadowolone.

7. Komplet kieliszków – to bardzo praktyczny prezent, który z powodzeniem wywoła uśmiech na twarzy każdego. Lepiej postawić na elegancki, lepszej jakości model aby zestaw mógł służyć przez dłuższy czas.

6. Deska do pizzy lub sera – kolejna propozycja, która bez wątpienia niejednokrotnie przyda się w kuchni. Dlatego stanowi ciekawą opcję jako prezent dla właścicieli nowego mieszkania czy domu.

5. Wazon – to uniwersalna ozdoba, która doda trochę uroku w nowym mieszkaniu. Produkt można sprezentować razem z kwiatami.

4. Karafka – propozycja dla osób, które szukają klasycznego oraz praktycznego prezentu. Należy do tych podarków, które zawsze się przydadzą.

3. Patera na ciasto – idealny prezent na parapetówkę dla osób, które lubią piec ciasta w domu. Dostępnych rodzajów produktu jest wiele, więc znalezienie odpowiedniej nie powinno być zbyt skomplikowanym zadaniem.

2. Spersonalizowana mapa gwiazd – niebanalny pomysł na prezent, który może posłużyć jako dekoracja. Dodatkowo fakt, że możemy wybrać tekst, datę czy miejsce sprawi, że obdarowywani poczują się wyjątkowo.

1. Świece zapachowe lub dyfuzory zapachowe – ciekawa pozycja, dzięki której wnętrze domu wypełni przyjemny zapach.

Więcej pomysłów na prezent na parapetówkę można znaleźć w naszym katalogu.