Statuetki 3D – niebanalny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela

Szukając prezentu z okazji Dnia Nauczyciela, zwróćcie uwagę na rzeczy niebanalne, ale przemyślane. Takie jak szklane statuetki 3d będące piękną i trwałą pamiątką. Poniżej znajdziecie garść inspiracji.

Obchodzony co roku 14 października Dzień Nauczyciela to okazja, aby docenić „belfrów” za ich wysiłek w przekazywanie nam wiedzy i przygotowywanie do ważnych egzaminów. Jeśli chodzi o prezent z okazji Dnia Nauczyciela, to poszukiwanie idealnego podarunku może być nie lada wyzwaniem. Świetnym pomysłem na prezent dla nauczyciela będą statuetki 3D. Zwłaszcza jeśli myślicie o czymś oryginalnym i bardziej trwałym niż kwiaty i bombonierka.

Statuetki 3d – prezent na Dzień Nauczyciela

Grawerowane trójwymiarowo statuetki to szklane bryły, w których „zamrożono” obraz, zdjęcie lub napis. Dzięki metodzie grawerowania 3d w szkle, powierzchnia pozostaje nienaruszona, a efekt jest olśniewający. Tą metodą można wyprodukować szklaną figurkę ze zdjęciem lub dowolną dedykacją. Będzie to więc strzał w dziesiątkę, jeśli chcecie przekazać oryginalne podziękowania dla nauczyciela matematyki. Obdarowany z pewnością doceni „zamrożony” w krysztale cyrkiel, linijkę czy wzór na obwód koła.

A co dla ukochanej Pani od polskiego? Na przykład wiersz zamrożony w szkle lub odwzorowanie kadru z jednej z klasycznych ekranizacji polskiej literatury. Dowiedzcie się wcześniej, który z filmowych klasyków trafi do serca Waszej polonistki – może będzie to Wokulski i Izabela z „Lalki”, a może protagonistka „Nad Niemnem” na tle tytułowej rzeki? Ten kadr z aktorką Iwoną Katarzyną Pawlak kojarzy z pewnością każdy polonista.

Prezent dla historyka z okazji Dnia Nauczyciela

Gadżet nawiązujący do dziejów naszego Kraju z pewnością sprawdzi się jako prezent dla historyka. Jeśli nie macie wiele czasu na przygotowania i ograniczony budżet, postawcie na gotową figurkę 3D ze szkła z grawerem. Przykładowo w sklepie statuetki3d.pl znajdziecie figurę z umieszczonym w środku modelem 3d zbroi husarskiej. Jeśli serca historyka lub historyczki rozgrzewają patriotyczne akcenty, dodajcie klasyczny cytat z Piłsudskiego lub „Trylogii” Sienkiewicza.

Z kolei jako prezent na Dzień Nauczyciela dla Pani od biologii sprawdzą się statuetki 3d z wygrawerować w środku łańcuchem DNA czy modelem ludzkiego szkieletu. Pani od geografii z pewnością doceni zamrożony w krysztale Układ Słoneczny lub model wnętrza Ziemi. Inspiracji może być wiele. Nie zapomnijcie też o stosownej dedykacji, najlepiej imiennej – dodatkowe plusiki do końcowej oceny gwarantowane!