Prezent dla (nie)typowego Andrzeja, czyli pomysł na Andrzejki 2021

Każdy z Was na pewno ma wśród znajomych Andrzeja, który nie obchodzi urodzin, tylko imieniny i któremu chcielibyście sprezentować coś z tej okazji. Andrzejki to jedna z najbardziej popularnych tradycji związanych z imieninami. Nie wiem czy wiecie, ale tak naprawdę ochodzi się je w wigilię imienin Andrzeja czyli 29 listopada. Dawniej był to dzień obchodzony tylko przez panny i wróżby dotyczyły informacji ich zamąż pójścia. Obecnie jest to także magiczny wieczór, ale poświęcony już głównie na wróżeniu z wosku i miłym spędzeniu czasu wśród bliskich.

Ale wróćmy do prezentów…

Na początek mamy dla Was kilka zabawnych pomysłów prosto z Allegro. Zapraszamy na specjalną sekcję Andrzejkową, gdzie znajdziecie nie tylko prezenty, ale także rekwizyty do wróżenia i zabawy, m.in. wosk pszczeli, ciasteczka z wróżbą oraz gry.Jeśli Wasz Andrzej uwielbia kosze prezentowe lub po prostu kocha słodycze i chcecie go zaskoczyć to mamy całkiem ciekawe gotowe propozycje od Empik.

A jeśli ma być magicznie, imprezowo i wesoło to może pokusicie się na takie gadżety na prezent?

Jak widać Andrzejki można spędzić na wiele różnych sposobów, dlatego wybierz swój ulubiony i zaskocz (nie)typowego Andrzeja w tym roku wyjątkowym prezentem!