Podaruj wypoczynek na prezent

Poszukujesz prezentu dla osoby która wszystko już ma? A może dla siebie samego? Uważamy, że odpoczynek to najlepszy prezent jaki możemy podarować sobie lub najbliższym. Zapraszamy na wspaniały wypoczynek w ustronnym obiekcie położonym w bliskości gór, parku zdrojowego oraz Czech. Zapraszamy do skorzystania z usług agroturystyki ‚Zielona Zagroda’ położonej w Głuchołazach.
Głuchołazy to miejscowość w województwie opolskim, zaledwie godzinę drogi od Opola i półtorej godziny od Wrocławia. Atutami miejscowości jest piękny Park Zdrojowy (z pięknymi rododendronami, muszlą koncertową oraz tężnią solankowa o uzdrowiskowym charakterze) oraz liczne zabytki. Dla aktywnych dodatkową atrakcją okaże się sąsiedztwo Gór Opawskich (zaledwie kilka kilometrów do najwyższego szczytu Gór Opawskich- Kopy Biskupiej), same Głuchołazy również oferują wiele szlaków turystycznych, w tym na szczyt Parkowej Góry (455m. n.p.m). Znajdziemy tu także ‘Złote
ścieżki’ czyli trasy rowerowe typu singletrack. Będąc w Głuchołazach bardzo dobrym pomysłem będzie zatrzymanie się na nocleg w obiekcie agroturystycznym ‘Zielona Zagroda’ (dawnym Zajeździe Zagroda). Obiekt został przekształcony na urokliwą agroturystykę. Oferuje pokoje z łazienkami o bardzo dobrym standardzie, piękny, olbrzymi ogród oraz malownicze widoki (w tym na Kopę Biskupią). Obiekt posiada również altanę, taras oraz miejsce na ognisko. Możliwe jest również zamówienie śniadania. Zwierzaki również są mile widziane.

Strona internetowa: https://zagroda-glucholazy.pl/
strona na Facebooku: Zielona Zagroda