Oryginalny prezent dla nauczyciela na koniec roku. Tego nie da się zapomnieć!

Uczniów i nauczyciela często łączy wyjątkowa relacja. Dobry pedagog może być mentorem i ważną osobą w życiu dorastającej młodzieży. Dlatego też dużą popularnością cieszą się prezenty dla nauczycieli na koniec roku. Co sprawi, że belfer nigdy o zapomni o swoich podopiecznych?

Współpraca nauczyciela z uczniami nierzadko przypomina kolejkę górską. Niemniej ważne jest to, żeby na koniec rozstać się w pozytywnej atmosferze. Jak to zrobić? Na pewno miłym akcentem będzie oryginalny prezent dla nauczyciela, a najlepiej taki, który zapamięta na długo.

Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku zamiast kwiatów?

Widok nauczycielskich biurek zastawionych kwiatami i bombonierkami powtarza się na koniec każdego roku szkolnego. Pamięć i chęć docenienia szkolnego opiekuna czy wychowawcy to niezwykle przyjazny gest, który na pewno spotka się z pozytywną reakcją. Niemniej potem nauczycielom brakuje wazonów, w które mogliby włożyć otrzymane bukiety, a od kolejnych pralinek może rozboleć brzuch. Dlatego na koniec roku szkolnego warto wręczyć nauczycielom innego rodzaju prezent. Zamiast kupować kwiaty indywidualnie, można zrobić klasową zbiórkę i wręczyć wychowawcy coś wyjątkowego. Co to może być?

W dobie postępującej cyfryzacji coraz mniej praktyczne są wszelkiego rodzaju wieczne pióra czy długopisy. Nieco utartymi pomysłami na prezent dla nauczyciela będą też kubek, herbata albo skarpetki. Z kolei wręczanie nauczycielowi przez uczniów wszelkiego rodzaju trunków jest zdecydowanie nietaktowne. Zamiast tych popularnych upominków można wręczyć swojemu ulubionemu nauczycielowi coś zupełnie innego – niesamowite przeżycia.

Wyślij nauczyciela w powietrze

Niecodziennym i bez wątpienia zaskakującym prezentem dla nauczyciela może być voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Prezentowanie niecodziennych doświadczeń cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ tego typu podarunek z pewnością zapada obdarowanym osobom w pamięci na długo. Jeśli zatem chcesz, żeby Twój nauczyciel po latach wspominał przeżycie sprezentowane przez uczniów, wybierz pakiet podarunkowy w Flyspot. Elegancko zapakowany voucher uprawnia obdarowaną osobę do realizacji pakietu w jednej z trzech lokalizacji na terenie Polski w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. Wystarczy wejść na stronę https://sklep.flyspot.com/prezenty i wybrać jeden z dostępnych wariantów.

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym może stanowić zarówno oryginalny, jak i nieco humorystyczny podarunek, gdyż zapewne nieraz uczniowie potrafią doprowadzić nauczyciela do stanu, kiedy ten najchętniej wyleciałby za okno. Dzięki wizycie w tunelu może faktycznie oderwać się na chwilę od ziemi. Jednocześnie całe przedsięwzięcie jest bezpieczne i nie wiąże się z tak ekstremalnymi wrażeniami jak chociażby skok ze spadochronem z wysokości kilku tysięcy metrów.

Jak wygląda lot w tunelu aerodynamicznym?

Lot w tunelu jako prezent dla nauczyciela może być wyjątkowym przeżyciem. Obdarowana osoba może wybrać dogodną dla niej lokalizację i zrealizować voucher np. w okresie wakacji. Jeśli wybierzesz ofertę Flyspot, powierzasz swojego nauczyciela w ręce doświadczonych instruktorów, którzy będą towarzyszyć belfrowi przez cały czas.

Wizyta w tunelu rozpoczyna się od szkolenia z instruktorem, który szczegółowo wyjaśni przebieg lotu i wrażenia z nim związane. Następnie uczestnik otrzymuje specjalistyczny osprzęt, dzięki któremu nie odczuje chociażby chłodu związanego z podmuchem wiatru. Dla przykładu, jeśli wybierzesz na prezent dla nauczyciela pakiet dwóch lotów, każdy z nich trwa tyle, co 2 skoki spadochronowe w tandemie z wysokości 4000 metrów. Jest to więc solidna dawka mocnych wrażeń. Po wszystkim na nauczyciela będzie czekać bezpłatny film z całego wydarzenia, czyli dodatkowa pamiątka z wizyty w tunelu aerodynamicznym.

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym to bez wątpienia nietuzinkowy pomysł na prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego. Jeśli jednak chcesz, żebyście z klasą zostali zapamiętani na długo, sprezentowanie takich przeżyć na pewno się do tego przyczyni, a obdarowany nauczyciel już zawsze będzie wspominał, że to była klasa, która wysłała go w przestworza.

Artykuł sponsorowany