Akcja Podaruj Gwiazdkę

Pamiętacie jak w zeszłym roku zostaliśmy Świętym Mikołajem i sprezentowaliśmy wymarzone prezenty dzieciom z Domów Dziecka?
W tym roku znowu nam się to udało!
Oczywiście nie tylko nam, bo Mikołajów zgłosiła się w tym roku rekordowa ilość i podarowaliśmy ponad 1800 paczek.
Naprawdę serducho nam rośnie jak widzimy taką chęć pomocy potrzebującym.

Cała akcja rozgrywa się na Facebook’u już kolejny rok, ale w tym roku były także niespodzianki. Została nadana oficjalna nazwa „Podaruj Gwiazdkę” oraz została stworzona strona internetowa, na której na bieżąco są aktualizowane wszystkie informacje o wydarzeniu.
Dodamy jeszcze, że możecie głosować na „Podaruj Gwiazdkę” w konkursie Radia Wrocław na najlepszą akcję charytatywną tutaj -> konkurs.

Jak to wyglądało u nas w tym roku?
Dostaliśmy 3 listy od dzieci z różnych ośrodków. Ustalony jest odgórny budżet prezentu na 120 zł i na szczęście udało nam się spełnić wszystkie marzenia z listów mieszcząc się w tym budżecie. W niektórych przypadkach zdarza się, że nie wszystkie informacje są na liście, wtedy dostajemy dodatkowe wskazówki od koordynatorów zabawy w wiadomościach prywatnych – tak było np. w przypadku listu od Magdy.
Można także dorzucić coś słodkiego i podzielnego aby mogły skorzystać z tego wszystkie dzieci.

Prezenty dla Daniela

Prezenty dla Magdy

Prezenty dla Klaudii


Pomimo wzruszenia jakie wywołuje cała akcja świetnie się bawiliśmy przy szukaniu, przygotowaniu i pakowaniu prezentów. Dlatego serdecznie polecamy wszystkim w przyszłym roku wziąć udział w akcji.
Jak to zrobić?
Najlepiej już dziś dołącz do grupy na Facebook’u, gdzie zostaniesz poinformowany o kolejnych zapisach.

Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i obiecujemy dołączyć także w przyszłym roku!
A może i zgłosimy się także jako koordynatorzy?
Czemu nie! ?