Pomysł na prezent: Stojaki na biżuterię

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Stojaki na biżuterię

Świetny pomysł na prezent dla kobiet, które uwielbiają biżuterię bo zapewne mają jej sporo a nie zawsze jest możliwość utrzymania jej w ładzie i składzie. Jeśli masz nieco większy budżet, to może wraz ze stojakiem kupisz jakąś nową błyskotkę? Na pewno się ucieszy :)

FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterie 3 szt. Zoola
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Obu
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Cone duży jasny marmur
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię My Deer czarny 10172-BK
HulaHop.pl
DOTS Tęczowy stojak na biżuterię p5 (41905)
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Pyramid duży szary
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Pi:P L biały transparentny
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Norm Collector mosiądz
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię Kokoon Design Horn biały
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Miaou zieleń jadeitowa
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Anigram kot
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Anigram renifer
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Wow pastelowy róż
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię Kokoon Design Hand aluminiowy
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię 3 szt. Anigram
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Anigram jednorożec
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię My Little Deer biały 10171-WH
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię My Deer biały 10172-WH
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Poise L
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Wow transparentny czerwony
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Pi:P L oliwkowy
Superwnetrze.pl
UMBRA – Stojak na biżuterię, srebrny, Trigem
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię Crown
Superwnetrze.pl
Stojak na biżuterię Kokoon Design Horn aluminiowy
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Cora transparentny
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Cora antracytowy
FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Miaou różowy kwarc

Szukaj więcej w katalogu

Zobacz więcej
Stojak na biżuterię Cone duży jasny marmur

Twoja biżuteria na szczycie! Stojaki z kolekcji Cone z oferty angielskiej marki Stackers, znanej szerokiej publiczności z eleganckich, ustawianych jeden na drugim pojemników na biżuterię, to stojaki, które doskonale sprawdzą się jako stojaki na pierścionki, zegarki czy bransoletki. Przypominające odwrócony rożek lodowy akcesorium wykonane zostało z tworzywa i dostępne jest w szeregu wersji kolorystycznych (w tym również w wersjach imitujących marmur). Stojak Cone postawiony w okolicy umywalki czy zlewu świetnie sprawdzi się jako strażnik diamentów na czas mycia rąk czy porannej lub wieczornej toalety, będąc idealnym rozwiązaniem do przechowywania tych elementów biżuterii, które towarzyszą nam na co dzień. Duża wersja stojaka jest rozkładana na dwie części i wyposażona została dodatkowo w ukryty w podstawie pojemniczek na drobne pierścionki czy kolczyki. Ciemne wersje produktu spodobają się również eleganckim Panom, którzy z pewnością chętnie powierzą im swoje zegarki, a ustawione obok białego stojaka z żeńskim czasomierzem stworzą na komodzie niebanalną parę... Zaskakujący i praktyczny pomysł na prezent i to zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Poniżej więcej informacji o innych produktach marki Stackers!

93,00 zł | FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Pyramid duży szary

Twoja biżuteria na szczycie! Stojaki z kolekcji Pyramid z oferty angielskiej marki Stackers, znanej szerokiej publiczności z eleganckich, ustawianych jeden na drugim pojemników na biżuterię, to stojaki, które doskonale sprawdzą się jako stojaki na pierścionki, zegarki czy bransoletki. Przypominające egipską piramidę akcesorium wykonane zostało z tworzywa i dostępne jest w szeregu wersji kolorystycznych (w tym również w wersjach imitujących marmur). Stojak Pyramid postawiony w okolicy umywalki czy zlewu świetnie sprawdzi się jako strażnik diamentów na czas mycia rąk czy porannej lub wieczornej toalety, będąc idealnym rozwiązaniem do przechowywania tych elementów biżuterii, które towarzyszą nam na co dzień. Duża wersja stojaka jest rozkładana na dwie części i wyposażona została dodatkowo w ukryty w podstawie pojemniczek na drobne pierścionki czy kolczyki. Ciemne wersje produktu spodobają się również eleganckim Panom, którzy z pewnością chętnie powierzą im swoje zegarki, a ustawione obok białego stojaka z żeńskim czasomierzem stworzą na komodzie niebanalną parę... Zaskakujący i praktyczny pomysł na prezent i to zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Poniżej więcej informacji o innych produktach marki Stackers!

99,00 zł | FabrykaForm.pl
Stojak na biżuterię Pi:P L biały transparentny

Praktyczne, niezwykłe, stanowiące część popularnej ptasiej kolekcji Pi:P, drzewko na biżuterię to propozycja dla Pań, które cenią sobie porządek i estetykę. Teraz drzewko wyrastające z tacki jest dostępne w rozmiarze "L" i służy swoimi konarami gotowe udźwignąć ciężar kosztownych ozdób. Rolę strażnika "błyskotek" przyjął na siebie mały ptaszek, który przycupnął na jednej z gałęzi drzewa. Drzewko zostało wykonane z tworzywa sztucznego, co w przypadku firmy Koziol równoznaczne jest z wysoką jakością i estetyką wykonania. Nietypowy stojak na biżuterię dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. W niemal wszystkich wersjach (z wyjątkiem czarnej, która jest cała nieprzezroczysta) podstawka wykonana została z nieprzezroczystego tworzywa, a drzewo z plastiku przepuszczającego światło. Dość głęboka tacka może służyć za doskonałe miejsce na kolczyki, pierścionki i inne drobne akcesoria, gałęzie natomiast doskonale poradzą sobie z łańcuszkami, naszyjnikami i bransoletkami. Drzewko Pi:P L swoim swobodnym stylem z pewnością wzbogaci niejedno pomieszczenie zwracając na siebie uwagę.

110,00 zł | FabrykaForm.pl
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, walentynki, jubileusz, awans, imieniny, dzień babci, dzień kobiet, dzień matki, dzień dziecka, bierzmowanie, wielkanoc, panieński, parapetówka.
Pomysły / Stojaki na biżuterię

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania