Pomysł na prezent: Zegary

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Zegary

Prezent na parapetówkę? Proszę bardzo - Zegar! Jest ich naprawdę ogromny wybór więc spokojnie każdy znajdzie prezent idealny. Znajdziecie tutaj zegary dla dzieci i dla dorosłych, ścienne, stołowe i wahadłowe. W nowoczesnym designie oraz te charakteryzowane na antyki oraz zabawne czy artystyczne. Nawet nie spodziewaliśmy się, że może ich być aż tyle, ale sprawdźcie sami!

Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Drzew 30x30 5780...
Morele.net
Tulup Zegar szklany kwadratowy Taxi 30x30 cm -4938...
Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Cytryny Kuchnia
Morele.net
Tulup Zegar ścienny kwadrat Miasto budynki 30x30 c...
Morele.net
Tulup Zegar na szkle Okrągły Czekolada truskawki O...
Morele.net
Tulup Zegar szklany kwadratowy Magnolia 30x30 cm -...
Morele.net
Tulup Zegar szklany pionowy Wir tunel purpurowy 30...
Morele.net
Tulup Zegar szklany pionowy Sztuka Abstrakcja beżo...
Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Oliwki Kuchnia
Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Londyn Miasto
Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Kwiat lotosu Kwi...
Morele.net
Tulup Zegar na szkle na ścianę Okrągły Ziarna kawy...
Morele.net
Tulup Zegar Szklany Pionowy Sztuka Nadruk malowany...
FabrykaForm.pl
Zegar ścienny Blue Moon Dome
Morele.net
Tulup Zegar ścienny kwadrat Abstrakcja 30x30 cm -1...
Morele.net
Tulup Zegar szklany okrągły Abstrakcjafi30 cm - 51...
Morele.net
Elior zegar ścienny Liptos 7R - 12 kolorów wenge (...
Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Wyspa ryb Natura...
Morele.net
Tulup Zegar szklany ścienny Cichy Kolorowy obraz S...
Morele.net
Tulup Zegar na szkle na ścianę Okrągły Abstrakcja...
Morele.net
Tulup Zegar ścienny okrągły Oliwa z oliwekfi30 cm...
Morele.net
Lavvu zegar ścienny LCT1192 z kryształkami, średni...
Morele.net
Tulup Zegar szklany kwadratowy Kostki lodu 30x30 c...
FabrykaForm.pl
Zegar ścienny Leather & Jeans niebiesko-brązowy
Morele.net
Tulup Zegar ścienny kwadrat Maki 30x30 cm -4515885...
Morele.net
Tulup Zegar na szkle Prezent Wiatraki Pole Krajobr...
Morele.net
Tulup Zegar szklany kwadratowy Krajobraz 30x30 cm...

Szukaj więcej w katalogu

Zobacz więcej
Zegar ścienny Blue Moon Dome

Zegar Blue Moon Dome o średnicy 35 cm jest zegarem, który w dzień prezentuje się niczym świecący jasnym blaskiem księżyc, zaś w nocy świeci na niebiesko. Powierzchnia księżyca namalowana jest na tarczy z tworzywa sztucznego, pokrytej szklaną, wypukłą kopułą, co intensyfikuje hiperrealizm zreprodukowanej fotografii. Dodatkowo, tarcza pokryta jest fluorescencyjną warstwą, świecącą w ciemności. Zegar posiada cichy mechanizm.Duńska marka NeXtime szczyci się ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji nietuzinkowych czasomierzy - zegarów do każdego wnętrza, które bez problemu dobierzesz do stylu salonu, biura czy pokoju dziecka. Firma, dosłownie i w przenośni, idzie wraz z duchem czasu, współpracując z młodymi projektantami, którzy swoje śmiałe pomysły przenoszą na zegarowe tarcze, nadając im indywidualnego charakteru. Aż trudno uwierzyć, że zegar może być nie tylko funkcjonalnym narzędziem, ale także intrygującą dekoracją, obok której nikt nie przejdzie obojętnie! W ofercie marki NeXtime znajdziemy zegary z różnorodnych materiałów, w stylach od minimalistycznego do retro.

169,00 zł | FabrykaForm.pl
Zegar ścienny Lines czarny

Czarna tarcza i niezwykły, pajęczy indeks. Zegar ścienny Lines holenderskiej marki Karlsson zachwyca świeżym, nowoczesnym designem. Zalety:Zegar Lines jest okrągły i przeznaczony do montażu na ścianie. Jego tarcza ma czarną barwę, a indeks wskazujący kolejne godziny ma formę oplatających ją drewnianych pasów. Wskazówki są czerwone i świetnie kontrastują z pozostałymi elementami zegara. Mechanizm jest cichy (nie słychać uciążliwego tykania), a więc pozwala na skupienie się w czasie pracy bądź spokojną drzemkę. Przeznaczenie:Zegar ścienny Lines jest uniwersalny – pasuje zarówno do nowoczesnych salonów, sypialni i jadalni, jak i biur oraz pokojów młodzieżowych. Materiały:Został wykonany z płyty MDF i uzupełniony o drewniane detale. Dobrze wiedzieć!W baterie AA należy zaopatrzyć się oddzielnie.

429,00 zł | FabrykaForm.pl
Zegar ścienny Leather & Jeans niebiesko-brązowy

Zadziwiające połączenie materiałów - tak rzadko wykorzystywanych przy produkcji zegarów - czyni model Leather & Jeans absolutnie nieszablonowym. Zalety:Zegar Leather & Jeans składa się z dwóch wyraźnie oddzielonych od siebie części - dżinsowej i skórzanej.Godzinę wyznaczają białe wskazówki.Tarcza nie posiada ani cyfr, ani podziałki. Jest gładka - zdobi ją jedynie charakterystyczna struktura zastosowanych materiałów.Wewnątrz ulokowano kwarcowy mechanizm.Przeznaczenie:Zegar ten pasuje do sypialni, pokojów młodzieżowych oraz przytulnie urządzonych gabinetów i pracowni.Materiały: Górna część zegara powstała z tkaniny dżinsowej.Dolna część jest z kolei skórzana.Wskazówki są aluminiowe.Dobrze wiedzieć!Zegar wymaga 1 baterii AA (poza kompletem).

171,00 zł | FabrykaForm.pl
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, imieniny, dzień babci, dzień dziadka, dzień nauczyciela, wielkanoc, parapetówka.
Pomysły / Zegary

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania