Siłownia - akcesoria - pomysł na prezent

Macie wśród swoich bliskich zagorzałych fanów sportu, którzy większość wolnego czasu spędzają na siłowni lub ćwiczeniach w domu? W takim razie najlepszym pomysłem na prezent dla nich będzie profesjonalny sprzęt, odzież lub akcesoria. Nie zabraknie tutaj także zabawnych koszulek lub kubków z motywem przewodnim siłowni i diety.

MediaExpert
Rękawice fitness HMS RST01 (rozmiar XL) Czarno-żół...
Mall.pl
BROTHER Wioślarz BR2400
Electro.pl
Koszulka VIZARI 588471 Jogging (rozmiar XL)
Electro.pl
Obciążenie EB FIT Hammertone Fi28 Szary (1.25 kg)
MediaExpert
Kettlebell TIGUAR Raw (6 kg)
MediaExpert
Pas do ćwiczeń siłowych HMS PA3558 (rozmiar XL)
Electro.pl
Modlitewnik KELTON HZ1
Electro.pl
Hantla HMS HG Pro (27.5 kg)
Electro.pl
Atlas EB FIT 8600
Electro.pl
Hantla EB FIT Niebieski (1 kg)
Electro.pl
Roller SPOKEY Teel Zielony
Electro.pl
Podpórka do pompek HMS PW10
MediaExpert
Sztanga TIGUAR Barbell (40 kg)
MediaExpert
Hantla HMS HG Pro (50 kg)
MediaExpert
Zestaw gum treningowych SPOKEY Swing II
MediaExpert
Sztanga HMS GSG -35 (35 kg)
Electro.pl
Zacisk EB FIT 1017525 (2 sztuki)
Electro.pl
Gryf HMS GOP120H Prosty (6.5 kg)
MediaExpert
Step HMS AS007
Electro.pl
Kettlebell FINNLO 4687 (12 kg)
Electro.pl
Gryf HMS GSG-40 Gumowany (40 kg)
MediaExpert
Zestaw gum oporowych HMS GU40 Pro
MediaExpert
Stoper elektroniczny SPOKEY Plunder 4 83505
MediaExpert
Buty ADIDAS S80663 Cosmic 2 (rozmiar 36) Szary
MediaExpert
Gogle narciarskie SPOKEY Park Biało-czarny
MediaExpert
Hantla TIGUAR PU Dumbbells (12.5 kg)
Electro.pl
Skakanka TIGUAR Speed Rope Superior

Szukaj więcej w katalogu

Zobacz więcej
Hantla HMS HG Pro (27.5 kg)

HG PRO to okrągłe hantle gumowane.Trening wykonany hantlami, daje możliwość zaangażowania większej ilości mięśni, a co za tym idzie, uzyskania lepszych rezultatów. Ćwicząc z HG PRO, jesteśmy zmuszeni do tego, by mocno wykorzystać mięśnie stabilizujące, a także przy niektórych ćwiczeniach, mięśnie głębokie. Ich kształt, pozwala na wykonanie, bardzo szerokiego zakresu ruchu, z kolei profilowany, precyzyjnie radełkowany uchwyt, zapobiega ślizganiu się dłoni. Gwarantuje to, pewny chwyt przez cały trening. Gumowe pokrycie hantli, redukuje hałas, a także ryzyko uszkodzenia podłogi w trakcie uderzenia. HG PRO dostępne są w wielu wersjach wagowych, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem, zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem siłowym, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Materiały najwyższej jakości oraz zwracanie przez konstruktorów uwagi na najmniejszy szczegół sprawi, że HG PRO będą towarzyszem treningu przez wiele lat.

345,00 zł | Electro.pl
Obciążenie EB FIT Hammertone Fi28 Szary (1.25 kg)

Obciążenie żeliwne marki EB FIT pokryte farbą hammertone, przeznaczone do użytku domowego i do małych klubów sportowych i fitness. Obciążenie posiada otwór o średnicy 28 mm, dzięki czemu jest idealnie spasowany do większości gryfów. Wysokiej jakości żeliwo, z którego produkt jest wykonany, zostalo pokryte farbą hammertone zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi, co pozwala na długoletnie korzystanie z obciążenia, bez obaw o jego uszkodzenie. Dodatkowym atutem są specjalnie wyprofilowane uchwyty pozwalają na używanie obciążenia jako hantli bez gryfu. Zapewniają one także bezpieczeństwo podczas przenoszenia.

12,30 zł | Electro.pl
Pas do ćwiczeń siłowych HMS PA3558 (rozmiar XL)

Znakomity pas tworzą 3 warstwy skóry i pianki, które gwarantują wytrzymałość na uszkodzenia.Wewnętrzną część pokrywa przyjemna w dotyku pianka. Chroni ona skórę przed otarciami i gwarantuje poczucie komfortu podczas ćwiczeń. W pasie zastosowano ciężką klamrę oraz dwa mocne metalowe zaczepy w celu silnego dopięcia. Bardzo dobrze przylega do ciała. Stabilizuje i jednocześnie odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. O rozmiarze XL z gwarancją producenta 24 miesiące.

108,95 zł | MediaExpert
Pomysły / Siłownia - akcesoria

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania