Pomysł na prezent: Wagi łazienkowe

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Wagi łazienkowe

To ciekawy i praktyczny prezent ułatwiający szybki pomiar masy ciała. Wśród nich można znaleźć bardziej zaawansowane urządzenia w których zmierzymy również inne parametry ciała. np, ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej czy ilość wody w organizmie.

FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Martina
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Katharina
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Clinica
MediaExpert
Waga łazienkowa EMOS PT-718 Srebrny
Morele.net
Waga łazienkowa Import Waga łazienkowa, szklana, d...
Presto
Waga łazienkowa Vivax Waga łazienkowa Vivax PS-180...
Presto
Waga łazienkowa Orion Waga łazienkowa ELEKTRONICZN...
Presto
Waga łazienkowa Orion Waga łazienkowa mechaniczna...
Presto
Waga łazienkowa Caso Waga łazienkowa caso BS1 3412...
Presto
Waga łazienkowa Orion Waga łazienkowa mechaniczna...
Morele.net
Waga łazienkowa Gallet GALPEP817
Morele.net
Waga łazienkowa Kalorik EBS1009B
Electro.pl
Waga łazienkowa BRABANTIA 481949
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Aurora czarna
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa analogowa Jolly
Presto
Waga łazienkowa Aurora Waga łazienkowa AU4311 Auro...
Morele.net
Waga łazienkowa Łucznik WAGA ŁAZIENKOWA BS-2018 di...
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Luna
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Toni
Morele.net
Waga łazienkowa Maestro WAGA ŁAZIENKOWA MAESTRO MR...
FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Leevke
Presto
Waga łazienkowa Łucznik WAGA ŁAZIENKOWA BS-2018 di...
Morele.net
Waga łazienkowa Maestro WAGA ŁAZIENKOWA MAESTRO MR...

Szukaj więcej w katalogu

Waga łazienkowa
Waga łazienkowa BRABANTIA 481949

Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej z kolekcji holenderskiej firmy Brabantia znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Wykonana została z czarnego szkła, które w połączeniu ze stalowymi elementami znakomicie prezentuje się wizualnie. Oprócz wskazywania wagi ciała wyposażona została także w funkcjonalności umożliwiające poznanie między innymi własnej tkanki tłuszczowej czy wskaźnika BMI. Przenoszenie wagi jest bardzo wygodne dzięki poręcznemu uchwytowi, a jej duża powierzchnia umożliwia komfortowe ważenie. Maksymalne obciążenie wagi wynosi 160 kilogramów, a dokładność do 0.1 kilograma pozwala na uzyskanie precyzyjnych rezultatów. Waga ma również automatyczne rozpoznawanie i pamięć ostatniego pomiaru dla 8 użytkowników. Stabilność wagi zapewniają antypoślizgowe nakładki ochronne, a ważenia należy dokonywać na twardych i płaskich powierzchniach. Waga zasilana jest za pomocą czterech baterii AAA 1.5V, które są dołączone do zestawu. W zestawie również notes do zapisywania codziennych wyników.

246,99 zł | Electro.pl
Waga łazienkowa Toni

Waga, która nie waży? Poniekąd. Toni profesjonalnie wypełni swoją rolę pomiaru wagi, ale sama jest leciutka jak piórko.Zalety:Waga Toni jest niebywale lekka, dzięki obudowie wykonanej z aluminium.Jej powierzchnia jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.Waga posiada ogumowane brzegi, dzięki czemu nie przesuwa się po podłodze.Funkcja automatycznego wyłączania pozwala na oszczędność baterii.Na wyświetlaczu LCD umieszczono ikonę stanu baterii.Toni wyświetla wynik m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Dzięki swojej małej wadze, Toni jest bardzo przyjemna w obsłudze.Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane z aluminium.Dobrze wiedzieć!Toni posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.

301,00 zł | FabrykaForm.pl
Waga łazienkowa Clinica

Chociaż waga mechaniczna Clinica wygląda bardzo dystyngowanie i pasuje do gabinetu lekarskiego, na pewno odnajdzie się w przytulnym domowym zaciszu.Zalety:Waga posiada szeroką, komfortową w obsłudze powierzchnię użytkową. Została ona dodatkowo pokryta antypoślizgową matą.Duża i czytelna tarcza pozwoli na szybkie odczytanie wyniku.Waga Clinica pokazuje wagę w kilogramach.Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 160 kg.Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że Clinica jest bezpieczna w użytkowaniu nawet dla małych dzieci.Materiały:Urządzenie wyprodukowano przy użyciu metalu.Obudowa wagi Clinica została zabezpieczona przed korozją oraz jest odporna na rysy.Dobrze wiedzieć!Clinica posiada mechanizm ręcznego ustawiania na pozycję "zero".

430,00 zł | FabrykaForm.pl
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, dzień babci, dzień dziadka, dzień kobiet, dzień chłopaka, dzień matki, dzień ojca.
Pomysły / Wagi łazienkowe

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania