Pomysł na prezent: Prostownice do włosów

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Prostownice do włosów

Niezbędna w łazience każdej kobiety
Mall.pl
REMINGTON prostownica S8550 Shine Therapy
Mall.pl
Valera Prostownica do włosów SWISS`X Agility 100,2...
Media Markt
Prostownica do włosów BABYLISS ST393E
Mall.pl
BaByliss prostownica do włosów 2598PE
MediaExpert
Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New
Mall.pl
Rohnson HM-4022
Mall.pl
Rowenta prostownica do włosów SF1312F0 Nomad
MediaExpert
Prostownica BABYLISS Digital Sensor ST500E
Amfora.pl
BaByliss Prostownica do włosów ST240E -ST240E
MediaExpert
Prostownica parowa BABYLISS ST395E
Electro.pl
Prostownica REMINGTON S8605
Morele.net
ETA Prostownica do włosów Eta Fenite - 833690000
Electro.pl
Prostownica BABYLISS ST240E
MediaExpert
Prostownica SENCOR SHI 5500GD

Szukaj więcej w katalogu

Prostownica do włosów
Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New

Prostownica firmy Philips gwarantując stałą temperaturę, zapewnia niezwykłe efekty stylizacji włosów. Grzałka posiada dużą moc, dzięki czemu daje możliwość prostowania włosów w przyjemniejszej temperaturze! Grzałka ponadto zapewnia krótki, tylko 15-sekundowy czas nagrzewania. Teraz szybko i przyjemnie uzyskasz wymarzone fryzury! Prostownica posiada innowacyjną funkcję jonizacji, dzięki której naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się włosów, wygładzają ich łuski, a także poprawiają ogólny stan włosów. W rezultacie włosy stają się lśniące, gładkie i proste. Twoja fryzura nabierze blasku! Prostownica współpracuje z czujnikiem Moisture Protect 3 ustawienia temperatury pozwalają na pewne i wygodne prostowanie włosów w odpowiedniej dla Twoich włosów temperaturze. Ruchome płytki w prostownicy Philips zmieniają położenie, aby dostosować siłę nacisku na włosy. Chroni to strukturę włosa przed uszkodzeniem i minimalizuje prawdopodobieństwo jego złamania.

309,00 zł | MediaExpert
Prostownica parowa BABYLISS ST395E

Prostownica parowa ST395E – I-Pro 230 Steam – proste włosy pełne blasku już za pierwszym pociągnięciem! Technologia I-Temperature zapewnia perfekcyjne utrzymanie optymalnej temperatury 230°C do prostowania włosów już za 1 przeciągnięciem. Połączenie pary i ciepła sprawia, że włosy pozostają proste na dłużej i nie elektryzują się. Para nawilża je podczas prostowania i rozpręża włókno włosa, co wpływa na lepszy efekt stylizacji. Jonizacja zapewnia połysk włosów i gwarantuje idealne wykończenie dla całej stylizacji. Prostownica ST395E przeznaczona jest do modelowania włosów suchych oraz wilgotnych. Indywidualną ochronę włosów gwarantuje 5 ustawień temperatury od 170°C do 230°C, którą można dostosować do kondycji włosów. Optymalne ustawienia to funkcja, która gwarantuje nagrzanie się prostownicy w krótkim czasie oraz utrzymywanie stałej temperatury na całej powierzchni płytek podczas stylizacji włosów.

249,99 zł | MediaExpert
Prostownica BABYLISS Digital Sensor ST500E

Inteligentna prostownica z linii Digital Sensor. Pozwól by urządzenie same dostosowało swoje działanie do Twoich potrzeb i jednocześnie zapewniło Ci najwyższą ochronę włosów. Innowacyjna technologia Digital Sensor nieustannie monitoruje temperaturę na powierzchni włosów, 366 razy na sekundę. Prostownica podczas pierwszego pociągnięcia wykrywa rodzaj Twoich włosów i automatycznie dostosowuje do ich grubości odpowiednią temperaturę, (12 ustawień temperatury w przedziale 180°C - 235°C). Dzięki funkcji jonizacji (63 miliardy jonów ujemnych na sekundę) Twoje włosy będą idealnie proste, gładsze, bardziej miękkie i błyszczące.

419,00 zł | MediaExpert
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, imieniny, dzień kobiet, dzień matki, wielkanoc.
Pomysły / Prostownice do włosów

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania