Pomysł na prezent: Deski do prasowania

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Deski do prasowania

Deski do prasowania mogą być praktycznym prezentem ułatwiającym ten domowy obowiązek, jakim jest prasowanie. W kategorii można znaleźć wiele rodzajów desek do prasowania. Od prostych klasycznych, do bardziej zaawanowanych modeli z możliwością regulowania wysokości, funkcjami nadmuchu, odprowadzania nadmiaru pary czy funkcją odsysania powietrza.

MediaExpert
Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium L
HulaHop.pl
Deska do prasowania
Media Markt
Deska do prasowania METROX Simple PRO
FabrykaForm.pl
Deska do prasowania stołowa TableTop S Morning Bre...
Electro.pl
Deska do prasowania LAMART Valeria LT8001
Mall.pl
Laurastar deska do prasowania COMFORTBOARD
MediaExpert
Deska do prasowania LAMART Inci LT8039
Media Markt
Deska do prasowania METROX Mini
MediaExpert
Deska do prasowania CASA SI Legno
Electro.pl
Deska do prasowania CASA SI Legno
Electro.pl
Deska do prasowania CASA SI Mondo
Media Markt
Deska do prasowania VILEDA Viva Express Smart
Neo24
METROX Deska do prasowania 'Small' (1643)
Neo24
LEIFHEIT Deska do prasowania AirActive (76089)
Electro.pl
Deska do prasowania KARCHER AB 1000
MediaExpert
Deska do prasowania CASA SI Benny

Szukaj więcej w katalogu

Deska do prasowania
Deska do prasowania stołowa TableTop S Morning Breeze

Przy rozkładaniu deski do prasowania nietrudno przyciąć sobie palce... Chyba, że jest to mini-deska, taka jak ta od marki Brabantia!Zalety:TableTop to stołowa deska do prasowania. Aby jej używać potrzebujesz podwyższenia pod postacią stołu lub biurka.To świetne rozwiązanie dla osób, które nie prasują często.Stołowa deska do prasowania zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjna.Dodatkowo wyposażono ją w haczyk, na którym można ją powiesić w garderobie.Przeznaczenie:Do szybkiego prasowania ubrań (nie tylko rękawów!).Materiały:Stołową deskę do prasowania TableTop wykonano z tworzywa sztucznego oraz stali.Powierzchnię powleczono sprężystą pianką.Dobrze wiedzieć!Produkt jest objęty dziesięcioletnią gwarancją.

190,00 zł | FabrykaForm.pl
Deska do prasowania LAMART Valeria LT8001

Deska do prasowania LAMART ValeriaWysokiej jakości deska do prasowania wyposażona w blokadę transportową, powierzchnię rozpraszającą podczas prasowania parowego, gniazdo zasilania elektrycznego.Deska do prasowania ma stabilną i bezpieczną konstrukcję wyposażoną w antypoślizgowe nakładki na nogi. Pokrowiec deski wykonano z bawełny.Deska do prasowania posiada regulację wysokości, podstawkę na żelazko i stację pary z silikonowymi elementami zapobiegającymi uszkodzeniu powierzchni żelazka.

233,00 zł | Electro.pl
Deska do prasowania LAMART Inci LT8039

Wysokiej jakości deska do prasowania wyposażona w blokadę transportową, powierzchnię odprowadzającą parę. Deska o stabilnej i bezpiecznej konstrukcji z antypoślizgowymi zakończeniami nóżek. W skład deski wchodzi bawełniany pokrowiec. Deska ma regulowaną wysokość z półką do odstawiania żelazek parowych.

88,80 zł | MediaExpert
Możesz sprezentować na urodziny, prezenty świąteczne, imieniny, dzień babci, dzień dziadka, dzień matki, dzień ojca, parapetówka.
Pomysły / Deski do prasowania

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania