Pomysł na prezent: Budziki

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Budziki

Super prezent dla śpiochów i spóźnialskich w każdym wieku. Znajdziesz tutaj tradycyjne budziki oraz z modernistycznym dizajnem, które także spełnią fuknkcję dekoracyjną w mieszkaniu. Nie zabraknie również takich z projektorem wyświetlającym godzinę na ścianie czy suficie. Sprawdźcie sami :)

FabrykaForm.pl
Budzik City Hall niebieski
Morele.net
JVD Budzik RB862.1 Radio Controlled
Morele.net
JVD Budzik SB0720.2 Sieciowy LED
FabrykaForm.pl
Budzik Digital ze zmiennym światłem LED czarny
FabrykaForm.pl
Budzik Sole szary
Morele.net
JVD Budzik SRP905.4 Bell Alarm
FabrykaForm.pl
Budzik Gummy czarny
Morele.net
JVD Budzik Sieciowy LED uniwersalny SB0933.3
FabrykaForm.pl
Budzik Mantel szary
Morele.net
JVD Budzik SRP2509.1 Retro cichy mechanizm
FabrykaForm.pl
Budzik Buzz biały
Morele.net
JVD Budzik SB1819.5 cyfry 47 mm
FabrykaForm.pl
Budzik Gummy czarny
Morele.net
JVD Budzik płynący sekundnik uniwersalny (SRP402.2...
FabrykaForm.pl
Budzik Lure mały błękitny
Morele.net
Braun Budzik Braun BC07WH-RC uniwersalny
FabrykaForm.pl
Budzik Minimal złoty burgundowy
Morele.net
Seiko Budzik SEIKO QHE160W Cichy mechanizm Lumibri...
Morele.net
Hyundai Budzik (AC322B)
Morele.net
JVD Budzik z termometrem Led Light (SRP2831.2)
FabrykaForm.pl
Budzik LED Square czarny
Morele.net
JVD Budzik JVD SR672.5 Czytelny Podświetlenie Drze...
FabrykaForm.pl
Budzik Classic Bell metalowy czarny
Morele.net
Xonix Budzik sieciowy LED Xonix 0720 Green
FabrykaForm.pl
Budzik Tinge II biało-złoty
Morele.net
JVD Budzik Termometr, dwa alarmy, DCF77 (RB92.5)
FabrykaForm.pl
Budzik Wake Up czarny 15 cm

Szukaj więcej w katalogu

Zobacz więcej
Budzik Oswold

Budzik Oswold został zaprojektowany przez Brytyjczyków, choć swój wygląd zawdzięcza przede wszystkim skandynawskim trendom. Budzik Oswold marki London Clock since 1922 to kwintesencja naturalności.Zalety:Oswold to budzik o kwadratowym kształcie. Jasna tarcza jest dość głęboko osadzona i ozdobiona arabskimi cyframi oraz kontrastowymi wskazówkami (w kolorze czarnym i srebrnym).Najbardziej interesująca pod względem estetycznym jest przednia część zegara, na której pozostawiony został naturalny rysunek drewna.Godzinę wskazują kontrastujące czarne oraz srebrne wskazówki.Głośny alarm oraz możliwość ustawienia drzemki minimalizują ryzyko zaspania.W środku umieszczono japoński mechanizm, który jest jednocześnie cichy i energooszczędny.Przeznaczenie:Elegancja i prostota designu sprawiają, że budzik Oswold najlepiej prezentuje się w sypialniach zaaranżowanych w sposób skandynawski.Materiały: Obudowa została wyprodukowana z drewna.Dobrze wiedzieć!Stylowe pudełko pozwala podarować budzik jako prezent, bez konieczności kupowania dodatkowego opakowania.Budzik jest zasilany baterią AA, która nie wchodzi w skład zestawu.

144,00 zł | FabrykaForm.pl
Budzik Skarp

Jeżeli szukasz budzika o ponadczasowym wyglądzie, budzik Skarp z kolekcji Oslon London Clock since 1922 powinien zwrócić Twoją uwagę.Zalety:Budzik Skarp jest prosty, elegancki i kompaktowy. Cyfry zostały zastąpione subtelnymi znacznikami.Okrągłą część główną zegara ulokowano na szerokiej, stabilnej podstawie.Biel obudowy została przełamana srebrnymi detalami - błyszczącą obwódką oraz matowymi wskazówkami.Jak każdy budzik, tak i model Skarp posiada wbudowaną funkcję alarmu.Wewnątrz znajduje się energooszczędny i cichy mechanizm, zaś tykanie zostało całkowicie wyeliminowane.Przeznaczenie:Monochromatyczna kolorystyka i klasyczny kształt sprawiają, że budzik ten pasuje do absolutnie każdej sypialni.Materiały:Zegar został wykonany z termoplastycznej żywicy.Dobrze wiedzieć!Uniwersalność skandynawskiego designu sprawia, że model Skarp stanowi całkiem bezpieczny pomysł na prezent, np. z okazji przeprowadzki.Produkt pakowany jest firmowo w piękne, stylowe pudełko.

144,00 zł | FabrykaForm.pl
Budzik Orson

Orson z kolekcji Olson marki London Clock since 1922 to budzik w stylu skandynawskim, jednym z najbardziej lubianych w ostatnich latach.Zalety:Budzik Orson jest okrągły, wyposażony w głęboko osadzoną tarczę, na której widnieją arabskie cyfry.Prezentuje się elegancko i naturalnie - z przodu widnieje naturalny rysunek drewna, a główna część obudowy oraz tarcza są białe.Godzinę wskazują kontrastujące czarne oraz srebrne wskazówki.Model ten wyposażono w alarm oraz praktyczną funkcję drzemki.Japoński mechanizm pracuje niezwykle cicho i jest energooszczędny.Przeznaczenie:Budzik Orson wchodzi w skład skandynawskiej kolekcji Oslo i właśnie do takich wnętrz pasuje najlepiej - pełnych prostoty i naturalności.Materiały: Obudowę zegara stanowi drewno.Dobrze wiedzieć!Budzik będzie dostarczony w stylowym prezentowym pudełku.Bateria AA nie znajduje się w zestawie.

144,00 zł | FabrykaForm.pl
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, awans, imieniny, dzień babci, dzień dziadka, dzień kobiet, dzień chłopaka, dzień matki, dzień dziecka, dzień nauczyciela, dzień ojca, parapetówka.
Pomysły / Budziki

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania