Pomysł na prezent: Szkatułki i etui na męskie dodatki

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Szkatułki i etui na męskie dodatki

Gdy on ma już wszystko, zawsze możesz mu kupić szkatułkę na spinki do mankietów czy etui na krawat
FabrykaForm.pl
Pudełko na krawat Giorgio
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki Heritage czarne
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki z pokrywką mini 12 komorowe Stac...
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki z drewnianą pokrywką Stackers
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki i zegarki Stackers czarno-szare
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki i zegarki Stackers pojedyncze br...
FabrykaForm.pl
Pudełko na zegarki i spinki 8 komorowe Classic Sta...
FabrykaForm.pl
Pudełko na zegarki z drewnianą pokrywką Stackers m...
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki i zegarki Stackers pojedyncze cz...
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki z pokrywką mini Stackers czarno-...
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki i zegarki Stackers pojedyncze br...
FabrykaForm.pl
Pudełko na zegarki i spinki Mini Stackers
FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki z pokrywką mini 12 komorowe Stac...
Pudełko na spinki i zegarki Stackers czarno-szare

Niezależnie od tego, czy to w myślach zadajesz sobie pytanie, gdzie jest ten pierścionek, który dostałaś od męża na rocznicę ślubu, czy też jak zwykle krzyczysz do niej z drugiego pokoju z zapytaniem, czy nie widziała Twojego zegarka, odpowiedź powinna być jedna - Stackers. Pudełka angielskiej marki Stackers to bowiem niewątpliwie najlepsze miejsce do przechowywania biżuterii i dodatków, takich jak zegarki, czy spinki i to niezależnie od tego, czy mamy ich niewiele, czy też bardzo dużo (a kobiety zazwyczaj tak mają;)). Pudełka od Stackers to bowiem pudełka pojedyncze, podwójne lub potrójne i to zarówno w opcjach mini, jak i supersize. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów (skóropodobnego, tworzywa, miękkiego weluru), stylowym kolorom i różnym wielkościom i ilościom przegródek dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania, będą nie tylko najlepszymi przyjaciółmi kobiety (zaraz po diamentach), ale również doskonałym pomysłem na prezent - dla Niej (dziewczyny, żony, kochanki ;), mamy, przyjaciółki, koleżanki z pracy, czy teściowej) jak i dla Niego (narzeczonego, męża, taty, czy szefa). Prezentowane tu pudełko z pokrywką składa się z dwóch części i zaprojektowane zostało z myślą o przechowywaniu spinek do mankietów i zegarków. Górna część na spinki - podstawową 'biżuterię' każdego eleganckiego mężczyzny, składa się z 12 przegródek podczas gdy dolna, głębsza część podzielona została na 2 części, w których znalazły się wałki na zegarki. Charakterystyczne dla pojemników...

201,00 zł | FabrykaForm.pl
Pudełko na zegarki z drewnianą pokrywką Stackers mini

Niezależnie od tego, czy to w myślach zadajesz sobie pytanie, gdzie jest ten pierścionek, który dostałaś od męża na rocznicę ślubu, czy też jak zwykle krzyczysz do niej z drugiego pokoju z zapytaniem, czy nie widziała Twojego zegarka, odpowiedź powinna być jedna - Stackers. Pudełka angielskiej marki Stackers to bowiem niewątpliwie najlepsze miejsce do przechowywania biżuterii i dodatków, takich jak zegarki, czy spinki i to niezależnie od tego, czy mamy ich niewiele, czy też bardzo dużo (a kobiety zazwyczaj tak mają;)). Pudełka od Stackers to bowiem pudełka pojedyncze, podwójne lub potrójne i to zarówno w opcjach mini, jak i supersize. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów (skóropodobnego, tworzywa, miękkiego weluru), stylowym kolorom i różnym wielkościom i ilościom przegródek dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania, będą nie tylko najlepszymi przyjaciółmi kobiety (zaraz po diamentach), ale również doskonałym pomysłem na prezent - dla Niej (dziewczyny, żony, kochanki ;), mamy, przyjaciółki, koleżanki z pracy, czy teściowej) jak i dla Niego (narzeczonego, męża, taty, czy szefa). Prezentowane tu pudełko na zegarki z drewnianą pokrywką w wersji mini i dwoma przegródkami wyposażonymi w wałki, na które nakłada się bransolety zegarków, sprawdzi się zarówno jako pojemnik na mniejsze, jak i większe zegarki, te eleganckie, jak i sportowe.

114,00 zł | FabrykaForm.pl
Pudełko na spinki z drewnianą pokrywką Stackers

Niezależnie od tego, czy to w myślach zadajesz sobie pytanie, gdzie jest ten pierścionek, który dostałaś od męża na rocznicę ślubu, czy też jak zwykle krzyczysz do niej z drugiego pokoju z zapytaniem, czy nie widziała Twojego zegarka, odpowiedź powinna być jedna - Stackers. Pudełka angielskiej marki Stackers to bowiem niewątpliwie najlepsze miejsce do przechowywania biżuterii i dodatków, takich jak zegarki, czy spinki i to niezależnie od tego, czy mamy ich niewiele, czy też bardzo dużo (a kobiety zazwyczaj tak mają;)). Pudełka od Stackers to bowiem pudełka pojedyncze, podwójne lub potrójne i to zarówno w opcjach mini, jak i supersize. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów (skóropodobnego, tworzywa, miękkiego weluru), stylowym kolorom i różnym wielkościom i ilościom przegródek dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania, będą nie tylko najlepszymi przyjaciółmi kobiety (zaraz po diamentach), ale również doskonałym pomysłem na prezent - dla Niej (dziewczyny, żony, kochanki ;), mamy, przyjaciółki, koleżanki z pracy, czy teściowej) jak i dla Niego (narzeczonego, męża, taty, czy szefa). Prezentowane tu pudełko na spinki z drewnianą pokrywką i dwunastoma przegródkami, sprawdzi się doskonale jako elegancki prezent dla niego.

104,00 zł | FabrykaForm.pl
Możesz sprezentować na urodziny, mikołajki, prezenty świąteczne, walentynki, jubileusz, awans, imieniny, dzień dziadka, dzień chłopaka, bierzmowanie, dzień nauczyciela, wielkanoc, dzień ojca, kawalerski.
Pomysły / Szkatułki i etui na męskie dodatki

Dla kogo?
Przykładowe zainteresowania