Pomysł na prezent: Myszki komputerowe

Wybrane przez nas propozycje na prezent w kategorii Myszki komputerowe

Myszka to jeden z podstawowych elementów każdego komputera. Praktyczna i ciekawa propozycja jako prezent urodzinowy lub świąteczny, który można podarować solo jak i w zestawie z komputerem. Znajdziesz tutaj wieloprzyciskowe podświetlane myszy gamingowe, myszki do laptopów, czy bardzo czułe i zaawanowane dla profesjonalnych użytkowników, a także myszy pionowe, które są polecane przez fizjoterapeutów, bo nie wymuszają nienaturalnego ułożenia ręki. Wszystkie rodzaje dostępne w wersji przewodowej i bezprzewodowej. A Ty jaką wersję wybierzesz?

Media Markt
Mysz bezprzewodowa NATEC Crake Czarny
Electro.pl
Mysz GEMBIRD MUSW-ERGO-02
Electro.pl
Mysz TRUST Varo 22126
Mall.pl
HAMA uRage Vertikill (113780)
Morele.net
Mysz Mysz komputerowa 7500
Mall.pl
Microsoft mysz komputerowa Ergonomic Mouse, czarny
Media Markt
Mysz HP Z5000 Biały
Mall.pl
Patriot mysz Viper V550 (PV550OUXK)
Mall.pl
Patriot mysz Viper V551 (PV551OUXK)
MediaExpert
Mysz HAMA Pesaro Mini 182648 Szary
Electro.pl
Mysz A4TECH G3-270N-1
MediaExpert
Mysz KENSINGTON ValuMouse
Electro.pl
Mysz HAMA AM-8400 Czerwona
Electro.pl
Mysz ESPERANZA EM127 Acrux
MediaExpert
Mysz CORSAIR M55 Pro RGB
MediaExpert
Mysz ESPERANZA Extreme Bungee Optical Mouse
Media Markt
Mysz przewodowa LOGITECH G502 Proteus Spectrum 910...
Mall.pl
Logitech mysz MX Master 2S (910-005140)
Electro.pl
Mysz LOGITECH MX Master 2S Grafitowy
Media Markt
Mysz dla graczy LOGITECH G102 Prodigy 910-004939

Szukaj więcej w katalogu:

Myszka komputerowa
Mysz HAMA AM-8400 Czerwona

Myszka bezprzewodowa jest wygodnym rozwiązaniem w codziennej pracy, zarówno w biurze, jak i w domu. Zapewnia Ci pełną swobodę ruchów i pracę z komputerem w zasięgu do 8 m od nono odbiornika. Powierzchnia boczna została pokryta antypoślizgowym materiałem, który zapewnia pewny uchwyt myszki. Gumowane powierzchnie boczne zapewniają lepszą chwytność i większy komfort. Kompaktowy odbiornik USB można transportować w obudowie myszy. Oddzielny wyłącznik zasilania umożliwia energooszczędne stosowanie myszy. Kompaktowa, bezprzewodowa mysz komputerowa z nano odbiornikiem. Ultra mały nano odbiornik można na stałe zainstalować w laptopie lub PC. Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia pewną, wolną od zakłóceń transmisje sygnału z zasięgiem do 8 m. Technologia Smart-Link. Myszka dopasowana dla osób praworęcznych. Powierzchnie boczne powleczone antypoślizgowym materiałem zapewniają pewny uchwyt myszki. Oddzielny wyłącznik zasilania umożliwia energooszczędne stosowanie myszy.

44,99 zł | Electro.pl
Mysz KENSINGTON ValuMouse

ValuMouse (K72110EU) to ergonomiczna, bardzo wygodna w użytkowaniu myszka komputerowa o dobrym stosunku ceny do jakości. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości (1000 dpi) pozwala na precyzyjne sterowanie kursorem. Trzy przyciski/kółko przewijania. Instalacja Plug & Play lub za pośrednictwem kabla USB. Zgodność z Windows® 8.1, 8, 7 i Mac OS X.

61,67 zł | MediaExpert
Microsoft mysz komputerowa Ergonomic Mouse, czarny

Mysz komputerowa, za pomocą której przez cały dzień nie masz skurczu w dłoni? Mysz ergonomiczna w eleganckim czarnym kolorze z dodatkowymi łatwymi w regulacji przyciskami, które możesz dostosować, aby jeszcze bardziej spersonalizować swoją mysz. Jakikolwiek materiał na twoim stole nie będzie dla niej przeszkodą!

149,00 zł | Mall.pl